Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: Ako kurit

od laluho » Štv 21. Jún 2018 10:08:35

pohodlnosť žeby u teba chcela zvíťaziť? to nie je najlepšia cesta :Up:
Obrázok užívateľa
laluho

od marcas » Pia 22. Jún 2018 11:19:54

nie je veru to je pravdou, splynovaci kotol na drevo podla mna je aj komfortnym riesenim, ale hlavne v doma vykuri aj vacsie plochy co je podla mna dost dobra vyhoda :Up:
Obrázok užívateľa
marcas

od spolko » Pon 25. Jún 2018 14:36:22

ale nie zle ste si to vysvetlili, ja by som chcel v tomto smere kompromis, aby to dobré bolo, aby mi to vyhovovalo po všetkých strankách, aby som nemusel za rok sa trápiť tým, že nekúri toľko koľko by kotol mal, aby proste to bolo fajn, bez nejakých väčších starostí :roll:
spolko

od vaqil » Pia 29. Jún 2018 8:22:07

tak ja potom neviem čo ešte riešiš... podľa mňa splyňovací kotol na drevo je varianta, ktorá spĺňa presne to čo chceš... o čo sa tu usiluješ... skús si pozrieť napríklad tieto kotle značky Atmos... :) tie kotle sú kvalitné a máš možnosť si vybrať z viacerých... rôzne výkony, to už potom podľa domu ako takého... že aké sú straty, aký výkon treba na vykúrenie celého toho domu...
Obrázok užívateľa
vaqil

od vajnor » Str 04. Júl 2018 13:38:11

hlavne je super, keď ti má ten kotol aj kto zapojiť, aby si si ty nemusel ešte potom s tým lámať hlavu, jak som si ja lámal, asi pred tromi mesiacmi a bol som z toho jak na ihlách, až kým som to nevyriešil :?
vajnor

od dufi » Štv 05. Júl 2018 11:28:25

ale si to vyriešil nie? to je to podstatné :geek:
že už to je na mieste, že už sa nemáš prečo tým trápiť :mrgreen: ale viem, nie je to jednoduché venovať sa veciam, o ktorých nič nevieme a pritom to potebujeme už aj riešiť
dufi

od vajnor » Pia 06. Júl 2018 10:49:56

už teraz hej, už si z toho nič nerobím, ale predtým som nad tým dúmal deň noc a to nie je sranda, keď stále ti myseľ behá kade tade a potreboval som aj iným veciam sa venovať :egmh:
vajnor

od bakso » Pon 09. Júl 2018 9:55:23

vajnor píše:už teraz hej, už si z toho nič nerobím, ale predtým som nad tým dúmal deň noc a to nie je sranda, keď stále ti myseľ behá kade tade a potreboval som aj iným veciam sa venovať :egmh:

Takže nie som sám, aj tebe sa o tom pomaly aj snívalo hej? :lol: :lol: :lol:
U mňa mám pocit, že je to už normálne, že furt mi hlava chodí po tom, čo treba doriešiť, aby som na to nezabudol, ale tak akoby sa na kúrenie dalo zabudnúť, keď to je vec, na ktorej staviam momentálne :mrgreen:
Obrázok užívateľa
bakso

od dufi » Pon 23. Júl 2018 12:46:55

od kúrenia veľa závisí, najmä tvoj pokoj keď budete bývať, v zime bez kúrenia by si sa asi zbláznil, teda skôr zamrzol ako sa zbláznil, preto je fakt dobré venovať tomu nejaký čas a zamyslieť sa nad tým aby si si ujasnil čo áno, čo nie, čo by bolo vhodné a podobné záležitosti, lebo samé sa to nevyrieši nikdy :mrgreen:
dufi

od simokyl » Pon 23. Júl 2018 16:32:02

Dnes su rozne varianty kurenia, kazdy pripad, kazdy dom je iny a tak treba aj k tomu pristupovat, tak treba aj tu variantu kurenia vyberat, nesedi jedno kurenie pre vsetky domy, byty a podobne :roll:
Obrázok užívateľa
simokyl

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť