Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od marosiakk » Uto 07. Dec 2021 9:33:20

mikus dobre si cital, ten showroom je v Samorine. tiez som tam bol pozerat, ked sme davali domov robit terasu, ale to bolo uz trosku davnejsie, nie teraz niekedy cerstvo. co som pocul, tak sa tam nic za ten cas nezmenilo, takze mozem smelo podla mojej skusenosti odporucit ist sa tam pozriet. mali by sa aj opatrenia uvolnit, tak by mozno bolo fajn zajednat si nejaky termin uz teraz, aby nebolo nahodou plno potom. a aby som sa vyjadril aj k tym doskam. tak nie, nemoze im nijak voda uskodit, oni su ako keby vodeodolne, ze to nema ziadne vplyv na ne. nenasiaknu, ak si to takto myslel ;)
marosiakk

od beomio » Uto 07. Dec 2021 11:40:16

marosiakk ako tak citam, tak to znie, ze uz mas s nimi skusenost, je tak?
beomio

od makron » Pia 10. Dec 2021 10:33:44

marosiakk ak sa mozem opytat, to ste si davali robit celu terasu ako keby na kluc alebo si mal na mysli len podlahu na terasu? a to ti boli teda oni robit, ze ti ukladali podlahu? neviem, ako sa pracuje s takymito doskami, nemam zatial ziadnu skusenost, tak ma to zaujima, ze ci aj sam by som to zvladol.
Obrázok užívateľa
makron

od jarinovky » Pon 13. Dec 2021 10:41:14

stancuch suhlasim, ja som zastanca toho, ze v kazdom pripade, ked sa clovek pusta do takejto vacsej kupy, pri ktorej je proste jasne, ze bude na dlhe roky, tak je lepsie sa ist na to pozriet aj nazivo. ze si clovek najde ten cas pojde si pozriet tie vystavene produkty. lepsie sa aj o tom podozvedava, ked mu rovno o tom bude niekto rozpravat a zaroven to aj poukazuje.
jarinovky

od marosiakk » Pia 17. Dec 2021 9:37:23

beomio akoze myslis s tym showroomom ci s firmou ako takou, ze od nich doma nieco mam? akoze aj s jednym aj druhym mam skusenost. my sme davali robit u nich terasu normalne celu na kluc, cize to je zhotovenie podkonstrukcie a aj ulozenie samotnej podlahy z wpc dosiek. ale boli sme predtym pozriet aj Samorine. preco sa pytas? tiez mas skusenost? ci rad by si mal? :D
marosiakk

od marosiakk » Pia 17. Dec 2021 9:38:10

makron ano celu terasu, teraz som to tu akurat pisal v tomto prispevku beomiovi, pardon ak som to nespravne vysklonoval, ale pri tychto prezvykach som z toho niekedy jelen. ano, oni mi robili vlastne na komplet vsetko, aj vratane ukladania podlahy. myslim si, ze by si to zvladol aj sam, podla toho, co som sledoval, ako robia, nie je to zase take narocne. ono asi ti to nepojde tak odruky ako im. predsa len robia s tym denno denne, to nie ze by som ta podcenoval alebo take nieco. keby sme si to nedavali robit takto na komplet, tiez som zvazoval, ze by som sa do tej pokladky sam pustil.
marosiakk

od stancuch » Uto 21. Dec 2021 14:05:02

jarinovky mas veru pravdu, ja som si potom k tomu sadol a prebral som si vsetky moznosti, ktore pripadali do uvahy, ze by sa to dalo z nich spravit a rozhodli sme sa pre tieto wpc. neviem, co lepsie by som vybral.
Obrázok užívateľa
stancuch

od makron » Pon 03. Jan 2022 15:10:47

marosiakk no ved jasne, ked s tym robia kazdy den, tak uz v tom maju inu prax, ako ja co by som to prvy raz skusal. ale aj tak ma laka sa do toho pustit. ze by som dosky len objednal a potom robotu si sam spravil, alebo vsak s nejakou pomocou. nemam stanoveny ziaden termin, ze dokedy to treba mat hotove, tak by som sa s tym nejak premotal. takze uz len najst nejake vhodne dosky na to. myslis, ze normalne takto v marketoch, co sa daju kupit, ze sa to oplati? ci asi sa netreba ulakomit.
Obrázok užívateľa
makron

od beomio » Pon 10. Jan 2022 11:55:57

marosiakk ak tym myslis, ze by som mal nieco taketo doma, tak to veru nie. nastudovane a pozistovane mam toho uz celkom dost si myslim, ale stale neprisiel ten spravny cas pre nas. ohladne tej terasy, co si pisal. tak podkonstrukciu mame ako robenu? davali ste hlinikovu ci to mate vsetko na komplet z wpc? a co sa tyka ukladania, alebo teda presnejsie toho podkladu, tak to ste co zvolili? ci nechali ste to cele na nich, nech spravia, co bude najlepsie?
beomio

od pinokio » Str 12. Jan 2022 11:49:56

kamosi, tento rok by sme chceli dat spravit bazen na dvor. len s tym samozrejme prichadza otazka, ze co by bolo asi tak vhodne na podlahu okolo neho. pisem do tejto temy preto, lebo by som rovno tuto podlahu vyuzil aj na terasu, ak by to bolo vlastne mozne. aby to bolo vsetko tak v jedno tone ladene, nech tam nemame milion farieb a druhov materialu.
Obrázok užívateľa
pinokio

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 10 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí
 Bez hmyzu SK - žalúzie-rolety-siete proti hmyzu