Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od liaro » Str 18. Mar 2020 9:56:49

laluho, ale to nie je len o tom, že je nejaká terasa krytá, predsa len ja napríklad na jar umývam wapkou všetko a neviem si prestaviť, že terase by som sa mal vyhýbať, že by jej mohla voda nejako uškodiť, to by o čom bolo, by som sa tou starostlivosťou o terasu len zbytočne vytočil :lol:
Obrázok užívateľa
liaro

od marcas » Štv 19. Mar 2020 11:58:32

marceliak zalezi od znacky, od typu, sirka by sa mala dat vybrat z viacerych variantov a tiez aj dlzka, ale myslim, ze normalne s takou dlzkou okolo dvoch metrov mozes bez problemov ratat, ale to vsetko ak si to das dakej firme, tak oni ti odporucia co ako by bolo vhodne, aku dlzku aj aku sirku
Obrázok užívateľa
marcas

od kalimo » Pia 20. Mar 2020 10:45:36

daju sa aj kombinovat, ze sirsie a uzsie, len aj na to ako to bude vyzerat treba prizerat nech to spolu ladi, nech to ukaze aj vo vysledku dobre, ked uz sa nemale peniaze zainvestuju do terasy!
Obrázok užívateľa
kalimo

od yano » Uto 24. Mar 2020 10:04:20

Kalimo to ako to nakombinovať je dobré sa pozhovárať aj s niekým kto s tým robí.
Tí majú podľa mňa najlepšiu predstavu o tom akoby to dobre ukázalo, čo sa bude dobre montovať a tiež dobre čistiť. Hlavne medzi jednotlivými doskami aby nebol nejaký veľký priestor.
yano

od hranko » Štv 26. Mar 2020 13:51:18

Ako momentálne v tejto situácii postupujete, ak ste začali robiť terasu??
Ja som si totok nechával teraz na jar, že už bude teplejšie, že sa na to dám, ale neviem čo urobiť. Asi budem musieť len počkať, kým sa toto celéí nejako utrasie :|
hranko

od martinK » Pia 27. Mar 2020 11:07:36

hranko podobne sme aj my na tom.. ale ja si z toho nerobim tazku hlavu, povedal som si, ze toto je aspon moznost aby som si nad to sadol a aby som vybral vhodne riesenie.. co vydrzi..
martinK

od dufi » Uto 07. Apr 2020 8:30:10

martin toto kvitujem, čo si napísal, ak ti môžem dať radu, tak prizeraj aj na záruku, kto ti vie akú poskytnúť, na koľko rokov, lebo to nie je zanedbateľná vec ;)
dufi

od typek » Str 08. Apr 2020 9:44:37

Minuly rok na jesen som si zistoval teto veci, co ide o zaruku. Takze ti poviem, ze ak sa da tak pozeraj sa po variantach kde ti daju vyssiu zaruku ako len dva roky. Viem, ze pre mnohych vyrobcov a predajcov je to problem, ale najdes aj takych, kde nie je problem a daju ti dlhsiu zaruku, takze mas istotu, ze kupujes kvalitu. Ze po dvoch rokoch nebudes mat nejake problemy, ale ze dlho ti to riesenie terasy vydrzi, lebo myslim, ze to vsetci od nej aj ocakavame, nie??
Obrázok užívateľa
typek

od daffko » Pon 20. Apr 2020 14:31:24

po dvoch rokoch menit terasu, ved to by som musel byt blazon, nie?
Obrázok užívateľa
daffko

od besso » Uto 21. Apr 2020 10:53:35

hranko teraz už nebude s tým nejaký problém, keď som pozeral ako čo sa má otvárať, tak urobiť si terasu nebude ťažké, bude možné dohodnúť si už aj stretnutie, ísť už aj na predajňu vybrať si podlahu na terasu akú chceš a všetko, čo k tomu patrí, takže myslím, že v lete je možné mať urobenú terasu úplne v pohodičke ;)
besso

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia