Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od smidrs » Štv 24. Okt 2019 19:21:15

To sa nedá, zakaždým sa čosi aj vo vnútri nájde, čo bude treba spraviť, ono nič netreba odkladať a treba robiť čo nám práve príde pod ruku ;)
Obrázok užívateľa
smidrs

od stancuch » Pia 25. Okt 2019 9:29:16

Asi tak ako aj ty pises, myslim, ze s tym sme sa stretli vsetci, ze proste stale je nieco, ale ja napriklad to mam vo zvyku tak, ze si pospisujem na papier, co je pre nas podstatne, co zacneme riesit vtedy a vtedy, aby som mal jasne prehlad comu venovat pozornost a najma aby som mal predstavu, ze kolko financii na co budem potrebovat.
Ale jasne, ze kazdemu sedi iny sposob.
Obrázok užívateľa
stancuch

od brancikol » Uto 29. Okt 2019 9:45:38

tak je to fajn, moj otec to tak kedysi robil, aj mna k tomu viedol, aby som vedel ako sa rozhodovat, aby som si za rozhodnutiami stal, mne to dobre padlo aj pri terase, davali sme timbermax na nu a teda kym som dosiel k tomu, ze co chcem dat a preco, tak to trvalo, ale zase teraz aspon mam srdce na mieste, ze viem, ze som si zvazil moznosti ktore su a vybral som to co mi vyhovuje, najma teraz ked uz pomaly mraz prichadza tak som rad, ze nemusim mat o tu terasu nejaku obavu
Obrázok užívateľa
brancikol

od martinlor » Štv 31. Okt 2019 12:09:59

smidrs ani len nehovor, fakt je to, ze furt je nieco, na jednej strane akoze sa celkom na zimu uz aj tesim, ze si trochu vydychnem, ze nebude tolko prace vonku :lol:
martinlor

od kuccki » Uto 05. Nov 2019 10:30:32

tak si mal ist byvat do bytu, ked mas problem s pracou okolo domu :roll: :lol: :lol:
kuccki

od jarmilo » Str 06. Nov 2019 9:43:33

toto je to, co si mnoho ludi neuvedomuje, ze dom nie su len radosti, ale su s tym aj starosti a s tym to treba aj brat, treba sa starat o ten dvor, o dom, o zahradu o vsetko ;)
ale jasne, ze su sposoby ako sa da si niektore veci ulahcit tak preco si to potom neulahcit, ze jo :)
jarmilo

od typek » Str 06. Nov 2019 11:03:16

Brancikol takze uspesne poriesene? Vybavene?
Je to fajn nie? Ked uz jedna vec odpadla. Ty mas tiez zaruku viac ako dva roky? Plati to na tieto dosky vseobecne alebo len na nejaky typ? Lebo uz som o tom cital niekde tu, len som nevedel, ze jak je to, ze ci to plati pre vsetky druhy
Obrázok užívateľa
typek

od liaro » Štv 07. Nov 2019 15:03:42

prečo by to malo byť len na jeden typ? je to na celé tie dosky a je jedno v akom farebnom prevedení, v akom odtieni si vyberieš ;)
Obrázok užívateľa
liaro

od marosiakk » Pon 11. Nov 2019 12:23:50

Ta firma, co som bol ja kukat ma dva typy dosiek, akoze co sa tyka struktury a vzhladu, a potom rozne prevedenia farebne, ale ta zaruka je celkovo na dosky.
Tie jedny su jak exoticke drevo a druhe su akoby nazvem to, ze palubne alebo neviem akoby som to inak pomenoval, aby som vam to co najviac priblizil :)
marosiakk

od difus » Uto 12. Nov 2019 9:51:36

palubove dosky cosi take, mne to pripomina ako starky kedysi mali urobene na zahrade terasu a molo, taky typ dosiek, ze vyzeraju take akoby starsie, ale tak to podla mna nie je tak na beznu modernu terasu :)
staviam sam a rad
difus

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia