Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od spolko » Pon 07. Okt 2019 9:10:55

storro je toho kvantum, veľa vecí to ovplyvní, preto je to podstatné aby si vedel jak sa podlaha vyrábala, či je chránená nejako aj pred počasím, že vydrží, že bude kvalitná ;)
lebo myslím, že keby si vedel, že nevydrží tak by si proste do toho nešiel, no nie?? len je dobré to vyriešiť čo najskôr, ešte teď pred zimou ;)
spolko

od kariho » Uto 08. Okt 2019 9:51:55

uplne je to logicke, ze by do toho nesiel ani ja by som nesiel, keby som nebol presvedceny o kvalite, kedysi mi pri veciach islo viac o kvantitu, ze kolkko coho mozem dostat za istu cenu, teraz poslednu dobu, posledne roky bazirujem najma na kvalite, pretoze som si uvedomil, ze to je pre mna prioritou, to je to, co potrebujem, ak chcem byt v pohode, ak nechcem mat zachvilku nervy v cudu :D
kariho

od miflow » Str 09. Okt 2019 8:16:49

kariho v tomto urcite nie si sam, o tom som presvedceny, viem aj ako to byvalo u mna, ze som chcel silou mocou pri vsetkom setrit, aby mi viac ostalo, ale aby veci boli vyriesene, neviem co som si myslel kedysi, ale tak mlady rozum co ti budem hovorit :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
miflow

od happyday » Pia 11. Okt 2019 9:14:40

To ano, ked je clovek mlady tak chce vela a za malo penazi, potom ci sa to oplatilo si uvedomi az casom. Ja som pred par mesiacmi pisal o tom jak som u znamych bol pozriet terasu, som nechapal ked som videl fotky ako to vyzeralo po realizacii, ze tesne a potom po nejakej dobe, predsa to bol riadny rozdiel a vtedy ozaj si clovek povie ci to stalo za tie usetrene peniaze ;)
Obrázok užívateľa
happyday

od miflow » Uto 15. Okt 2019 9:50:12

akyze material na terasu pouzili?
je to presne to, ze podla mna aj vekom sa to meni to, co je dolezite, a tiez vekom prichadza aj to, ze za co sme ochotni zaplatit, kedysi som bol zglos na taketo veci a utracal som napriklad za auto, co bolo treba do neho, teda co som do neho chcel :D
Obrázok užívateľa
miflow

od p.a.t. » Str 16. Okt 2019 8:38:26

rozdiel je ked nieco treba a rozdiel je ked nieco len chces a na zaklade toho sa ides za tym zblaznit :lol:
to su dve rozdielne veci ;)
Obrázok užívateľa
p.a.t.

od minusik2009 » Pia 18. Okt 2019 11:19:33

neviem, toto je asi vec, obdobie, ktoré mal v živote alebo má v živote proste každý, že si tým prejde skôr či neskôr, ja tiež som urobil kopu nesprávnych rozhodnutí, aj čo sa týka domu, ale našťastie už som začal uvažovať iným smerom a vo všetkom je pre mňa podstatná životnosť, aby som už nemusel nejako sa trápiť ešte raz v živote rovnakou dilemou :mrgreen:
minusik2009

od dufi » Pon 21. Okt 2019 12:25:45

spolko áno teraz pred zimou alebo potom na jar, ale čím skôr, aby na začiatok leta už bola terasa hotová, aby už si ju mohli užívať. Lebo mať terasu na poriadku je podľa mňa to najviac.
Najmä v lete, keď môžeš na ňu dať sedenie a každý deň si tam po práci oddýchnuť aspoň trochu.
Minusik tak lepšie je keď je to materiál, ktorý je prispôsobený tomu, že bude vonku, že výrobca s tým rátal, že bude vystavený nejakým tým zmenám počasia
dufi

od laluho » Uto 22. Okt 2019 9:15:22

dufi, ale ešte stále nie všetci výrobcovia na to berú ohľady, preto je na nás aby sme vyberali s rozumom, aby sme mali prehľad v týchto veciach, že čo a jak, že čo by bolo najvhodnejšie 8-)
Obrázok užívateľa
laluho

od beomio » Str 23. Okt 2019 8:30:58

dufi hej, zo zaciatku napriklad u mna to bolo tak, ze som si hovoril, ze vonku, terasu a taketo veci, ze to budeme sa tym trapit az neskor, az nakoniec, ze najskor vnutro a vsetko co treba a potom uz hento spravime a napokon som sa o terasu zacal zaujimat ovela skor ako bolo potrebne ale aspon som si realne zvazil, co je OK, co by bolo vhodne
beomio

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia