Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od marosiakk » Štv 15. Aug 2019 9:07:06

Martinlor pises, ze viacero moznosti ako to myslis? Ved najma ide o to aby to bolo pevne aby ten zaklad bol pevny, takze beton by bol asi najvhodnejsou volbou, nie?
marosiakk

od liaro » Pia 16. Aug 2019 9:14:51

jarinovky to áno, sú aj trvácnejšie aj drahšie, čo som si zisťoval, ale aj tak by som nemal odvahu po tom, čo som si aj tu prečítal ísť do toho, do dreva za žiadnych okolností, pre mňa je podstatná záruka a najmä životnosť toho riešenia pre ktoré sa rozhodnem, čo sa týka toho podkladu tak treba o tom oboznámiť firmu, ktorá by mala terasu robiť ;)
že či teda ide o betón, o štrk, o hranaté kamenivo alebo o čo ;)
Obrázok užívateľa
liaro

od daffko » Pon 19. Aug 2019 9:43:32

co vsetko je potrebne napisat firme? myslim, ze ked chces cenovu ponuku a tak, pises, ze treba o podklade ich oboznamit a este o niecom??
Obrázok užívateľa
daffko

od milanko435 » Uto 20. Aug 2019 10:26:29

tak logicky aj o rozmeroch aj o podklade ;)
je tam toho viacej a myslím tiež, že aj konkrétne dosky, odtieň aj o tom napísať
milanko435

od vajnor » Str 21. Aug 2019 14:55:31

v podstate pri cenovej ponuke, keď chceš ponuku na mieru, tak treba poslať výkresy s rozmermi, fotografie, vizualizácie, približný odhad plochy, potom aj to aký je podklad, čo tam je, potom aj približnú výšku, ktorá bude akože vymedzená pre terasu a na základe týchto veci potom do pár dní príde cenová ponuka :)
vajnor

od kuccki » Štv 22. Aug 2019 9:30:33

nie je ale lepsie si zajst osobne taketo veci riesit dohodnut sa? aby sa nestalo, ze prostrednictvom mailu alebo tak, ze by doslo k nejakemu nedorozumeniu alebo co??
predsa len take veci sa stavaju a ked nieco nestoji par korun tak myslim, ze by sme mali tomu predchadzat
kuccki

od jarmilo » Pia 23. Aug 2019 10:47:09

to je v podstate uplne na tebe, niekto nema problem dohodnut sa aj takto, ze nemusi s tym clovekom prist normalne, ze do kontaktu osobne, ale tak kazdy preferuje nie ine, ale ked mas takuto obavu, tak si to pories osobne, ved to je najmenej
jarmilo

od yano » Pon 26. Aug 2019 9:22:22

Kuccki to sa môže stať aj osobne takáto vec. Preto je to úplne jedno, že ako sa rozhodneš, je to čisto len o tom, čo ty preferuješ.
Hlavne ide o to aby na začiatku si uviedol presné tie informácie, čo sa týka rozlohy terasy, podkladu a tých vecí okolo toho. Aby tam všetko sedelo, aby tá cenová ponuka bola čo najbližšie realite.
yano

od marosiakk » Uto 27. Aug 2019 8:41:18

Sedel som nad tym cely vikend, aby som vedel si zvazit, ze co by bolo najlepsie, najvhodnejsie a rozhodol som sa tak, ze pojdem sa pozriet na dosky timbermax, najdem si cas na to aby som zasiel do showroomu, aby som sa isiel informovat osobne o kvalite, o tom aky podklad je najlepsi a aj aka je zivotnost takych dosiek.
Bude mi to asi tak najlepsie, ked budem mat tie info z prvej ruky a zaroven sme sa dohodli, ze si urobime so zenou taky celodenny vylet, tak spojime prijemne s uzitocnym :lol:
marosiakk

od difus » Str 28. Aug 2019 10:47:52

tiez si myslim, ze to bude tak najlepsie, ze to bude najvhodnejsia varianta, ze ist sa takto spolu pozriet a urobit si obraz o tom jak to vyzera, ci sa oplati do toho ist 8-)
staviam sam a rad
difus

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia