Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

záhradná nezakrytá terasa

Trávnik, altánky, jazierka, rastliny, záhrada..

Re: záhradná nezakrytá terasa

od hajnik » Pia 08. Feb 2019 7:15:26

niekomu by to možno prišlo smiešne, ale tiež si myslím, že je zbytočné vyrábať si ďalšiu prácu, čas sa dá využiť aj inak a lepšie, nehovorím ja sa roboty nebojím, sú veci, čo si porobím sám, nemám problém sa starať o okolie domu a tieto veci, aj doma niečo porobiť, ale keď sa dá nejako vyhnúť robote navyše tak prečo si nepomôcť :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
hajnik

od gorhor » Pon 25. Feb 2019 8:27:20

tak by som si niekoho na tu udrzbu toho dreva nasiel, aby som to nemusel ja robit osobne, vlastnymi rukami, ale aby som sa mohol venovat inych veciam, ci? ;)
gorhor

od mikko » Str 27. Feb 2019 8:55:23

Tým pádom ťa to bude stáť ďalšie peniaze, to potom máš zrejme jedno či dáš peniaze do dreva a potom bdueš platiť niekoho ešte na údržbu alebo si vyriešiš rovno nejakú bezúdržbovú alternatívu, nad čím ja zrovna uvažujem, nie?
To už si v podstate potom na tom istom z môjho pohľadu :egmh:
mikko

od yano » Str 13. Mar 2019 11:53:12

Každý sa na to môže inak pozerať, no ja myslím, že je lepšie zvoliť variantu, ktorá nebude si vyžadovať nejakú veľkú údržbu, ktorá nebude nejako náročná ani na starostlivosť, ani na montáž a hlavne aby roky to vydržalo!
yano

od besso » Uto 19. Mar 2019 8:34:02

presne tak, z viacerých uhlov pohľadu sa na tieto veci treba pozerať, aby človek urobil rozhodnutie, s ktorým bude jakoby stotožnený aj časom, že s tým nebude mať problém, lebo podľa mňa nie je nič horšie ako keď sa pre niečo rozhodneš, dáš do toho nemalé peniaze a potom to nespĺňa očakávania, ktoré máš
besso

od jarinovky » Pon 25. Mar 2019 10:22:52

Mikko ty uvazujes len alebo uz si to bol aj riesit? Uz si bol si osobne zistovat nejake tie moznosti ake su?
jarinovky

od gorhor » Uto 26. Mar 2019 12:21:58

co ja viem, myslis, ze budem tym padom na tom istom? netusim to by som si musel presne pozistovat :roll:
gorhor

od mikko » Str 27. Mar 2019 8:38:44

Hej, už som to bol aj riešiť. Veď leto je pomaly za rohom, tak nemôžem to len tak odkladať do nekonečna, chápeš.
Gorhor podľa mňa áno, cenovo sa dostaneš na tú istú sumu, čo z môjho pohľadu teda nie je bohviečo. Ak sa nevieš nejako rozhodnúť, ako som mal aj ja problém, tak si skús spísať pre a proti. Akože výhody a nevýhody a uvidíš, že ako ti to vyjde ;)
mikko

od zahradkarvojto » Uto 09. Apr 2019 7:27:46

mikko čítal som komentáre od teba, vieš mi napísať, že približne akú dlhú dobu bude trvať kým budeš mať terasu hotovú?
ako dlho trvá pokládka? alebo neviem ako správne by som to mal nazvať :egmh: :mrgreen: :mrgreen:
Záhrada je odrazom majiteľa domu.
Obrázok užívateľa
zahradkarvojto

od kariho » Pon 15. Apr 2019 7:06:56

nie je dovod na to aby to trvalo nejako dlho, vsetko zavisi aj od toho aky je podklad, kto to bude robit a podobne veci ;-)
ale ovela skor to bude urobene ak to das robit priamo firme a ludom co sa tomu venuju, lebo keby si si to chcel sam, tak to sa priprav na to, ze si to bude vyzadovat vela casu a aj energie
kariho

PredchádzajúciĎalší

Späť na e.) Záhrada a landscape design

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia