Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vyber vane ?

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Vyber vane ?

od jarinovky » Štv 03. Feb 2022 12:58:51

brandys akoze co teraz myslis, ze oboje? ste kupovali aj vanu aj vanicku? a tieto smaltovane, co je tu aj rec o nich? keby si mohol spomenut, ze od akeho vyrobcu, to by nebolo na skodu si myslim. to je uz toto dost velky nakup a aj investicia si myslim.
jarinovky

od brandys » Ned 06. Feb 2022 20:20:08

Ano tieto kaldewei. Preto som sa sem aj pripol :) No naraz proste riesili sme kupelnu, tak som chcel kupit co najviac veci naraz no aj jednej znacky, aby to teda spolu aj tak ladilo
Obrázok užívateľa
brandys

od deziro » Pon 07. Feb 2022 13:30:37

Dobrá voľba, však keď už všetko sa plánuje robiť, tak nech sa to spraví naraz a aj sa pokúpi. Tak ono je to investícia, ale nepovedal by som, že nejaká veľká. Pri niektorých veciach sa proste oplatí si aj priplatiť, hlavne pokiaľ vieš, že sa to vyplatí. My sme tiež od nich kupovali vaňu domov. A z rovnakého dôvodu. Vedel som, že je to výrobca, ktorý už dlho ponúka sanitu vysokej kvality. My sme ešte pridali aj protišmykovú úpravu. Reku ak nie teraz, tak v budúcnosti sa nám isto bude hodiť. Sa hovorí, že veľké percento domácich nehôd a zranení sa stane práve vo vani, tak aby sme tomu predišli :D
Obrázok užívateľa
deziro

od jaro27 » Uto 08. Feb 2022 12:54:26

Počkaj si si vybral vaňu a mal si na výber z rôznych povrchových úprav?
jaro27

od nuliaro » Str 23. Feb 2022 9:57:42

tuto vyssie je spominana spolocnost, ktora vyraba vane a oni poskytuju aj moznost vybrat si z povrchovych uprav na vane a vanicky do sprchovych kutov. podla mna je velmi dobra volba protismykova uprava, myslim, ze to ani nie je nutne nejak dalej rozpisovat, ze na co sluzi. a potom maju este jednu v ponuke, to je vlatne taka, ze sa vytvori taka ochrana na povrchu a voda steka rovno dolu, neostavaju kvapky a neuschnu na vani. zase vyhodne z hladiska udrzby a cistenia.
nuliaro

od jaro27 » Ned 27. Feb 2022 11:17:43

Ahaa tak a dajú sa tieto dve povrchové úpravy aj skombinovať? A ešte jedna otázka, to sa asi na vaňu ktorú teda už mám doma nedá dať, či?
jaro27

od mikus » Pon 28. Feb 2022 10:22:59

Nemyslím si, že by s tým bol nejaký problém, keď aj viacej by si si chcel dať aj obe. Najlepšie, keď sa opýtaš na to priamo predajcu, ten o tom bude mať lepší prehľad, že ako čo sa dá. Čo sa týka tej vane, čo máš doma, tak už asi nie. Ono sa to nanáša ešte vo výrobe si myslím. Nebude to akože nejaký dodatočný náter alebo v spreji. To by sa ti časom tak či tak ošúchalo a tieto čo oni dávajú, čo si môžeš dať pri kúpe, tak tie vydržia počas celej životnosti.
Radšej zomrieť mladý a bohatý ako starý a chudobný.
Obrázok užívateľa
mikus

od jaro27 » Uto 01. Mar 2022 12:51:34

To máš pravdu, ako aj som si myslel, že to bude úprava už od výroby, ale reku aj tak sa opýtam
jaro27

od marosiakk » Štv 03. Mar 2022 11:15:11

jaro27 no ved jasne, ked si clovek nie je isty, tak sa treba opytat, vsak na to to tu aj funguje. tiez som vdaka takymto diskusiam dosiel k dost zaujimavym poznatkom a aj predisiel kadejakym problemom pripadnym, kedze som si dopredu hladal nejake informacie. sem som zabludil tiez kvoli tomu, aby som sa docital nieco o tom, ze ktory vyrobca smaltovanych vaniciek sa tam vyplati. som uz davnejsie spominal, ze mame doma taky postarsi sprchovy kut este s plastovou vanickou. a sa mi uz ziada to vynovit a vylepsit.
marosiakk

od jaro27 » Štv 03. Mar 2022 12:58:22

Veď to je jasné, každú chvíľu prichádzajú všeliaké novinky aj v tejto oblasti a človeku sa po čase žiada zmena alebo je k nej nútený, keďže staršie vybavenie proste dosluhuje
jaro27

PredchádzajúciĎalší

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí