Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

cim kurit?

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: cim kurit?

od .stm. » Ned 27. Jan 2019 16:08:22

Pri kontrole tejto témy bola zistená tendenčnosť väčšieho množstava príspevkov s odkazom na fy. Deltako. Na základe tejto skutočnosti oznamujem, že každý ping-pong, ktorý tu žačne na tému tejto firmy bude vymazaný. Chcem upozorniť, že aj ostatné témy tu na fóre budú kontrolované a v prípade zistenia obdobnej situácie, bude rovnako udelený ban na prezentovanú firmu.

V prípade otázok prosím kontaktujte : info@stavba-az.sk

Admin.
Obrázok užívateľa
.stm.
Administrátor

od marcelha » Sob 02. Feb 2019 11:39:42

nam znami teraz nedavno odporucali, ked sme sa rozpravali, ze by sme chceli krb aby sme si pozreli nejaky cech, ktory zastresuje krbarov na Slovensku, ze tak budeme mat aspon ako taku istotu o ich skusenostiach, len neviem ci je ozaj nieco na tom pravdy, ze sa na takych da viac spolahnut :shock:
marcelha

od miňan » Pon 04. Feb 2019 10:19:13

Podľa mňa niečo na tom je, lebo v tom cechu nie je každý krbár a myslím, že oni tiež musia istú kvalitu spĺňať, keď chcú byť členmi, čiže pozrieť sa po tom význam má.
Predsa na začiatku sa vyplatí viac času tomu dať, venovať, lustrovať, kde je aký krbár, len myslím, že sa nemusíš sústrediť na to aby bol z tvojho okolia
Obrázok užívateľa
miňan

od marcelha » Uto 05. Feb 2019 8:43:12

neviem v tomto sa ja osobne dako moc nevyznam, ze ci musia volaco splnat alebo nemusia, preto sa na to pytam, lebo nevieme kde zacat odkade zacat aby dobre bolo :shock:
lebo nechcem aby sme skoncili jednu zimu bez domu, ze vyhorime alebo budeme mat nejaky podobny problem, toho by som sa rada vyvarovala, preto som to aj so znamymi riesila, ci by nam nevedeli poradit
marcelha

od Dammo » Štv 07. Feb 2019 7:57:55

Hľadaj si krbára alebo firmu, ktorá je na trhu roky, že majú už niekoľko stavieb za sebou. Aby si mala istotu, že nebudeš prvá, ktorej krb budú robiť.
Túto tvoju obavu z vyhorenia plne chápem, myslím, že to trápilo každého z nás aby sme sa tomu vyhli, lebo v médiách to ukazujú čoraz častejšie a jeden by sa fakt z toho zbláznil.
Dammo

od hajnik » Pia 08. Feb 2019 7:11:40

na takéto veci, že by ste mohli vyhorieť ani nemysli, to si ani pripúšťať čosi také nemôžeš, ale je faktom, že dnes stále sú ľudia, ktorí v rámci šetrenia si povedia, že si krb urobia samy, už neraz som o tom počul, že je najjednoduchšie objednať si cez net nejakú krbovú vložku a potom si ju obmurovať, len mňa by skôr zaujímalo, že podľa čoho si vie niekto vybrať cez net vložku, aký materiál použije na obostavbu? neviem pre mňa je to nepochopiteľné, kde sa dá nabrať toľko odvahy aby sa na to dal dakto sám :roll:
Obrázok užívateľa
hajnik

od marcelha » Pon 11. Feb 2019 9:55:05

tak objednat cez internet a podla ceny by som si vedela aj ja, to zase nehovorim, len ozaj by som potom asi trpla, ze ci sa nieco neudeje a zase nestoji mi to zato aby som tomu obetovala pokojny spanok chapes :roll:
v akych cenach sa kvalitnejsie krbove vlozky pohybuju? viete mi priblizne toto objasnit? kolko vas vysli tie vase? aby som mala lepsiu predstavu
marcelha

od rastik_s » Uto 12. Feb 2019 8:42:04

o tomto by som vam vedel porozpravat, kedze som bol drzgros a objednal som vlozku cez internet a potom tie problemy, co prisli, to neprajem nikomu.
Zacal nam unikat dym do miestnosti a nevedel som co s tym, kde nastal problem. Ale to je tak, ked chces usetrit a kupis si sam vlozku, aj si ju sam obostavias, lebo sak aspon menej zaplatis a nebudes sa musiet na nikoho spoliehat. A kukni jak to dopadlo :oops: :oops: :oops:
rastik_s

od marcelha » Štv 14. Feb 2019 8:35:58

poviem ti, ze tymto si ma teraz celkom zaskocil, som netusila, ze fakt az taketo problemy by mohli vzniknut, ako si to ale potom riesil, ked vam zacal ten dym unikat?
ved to musi byt neprijemne :/
marcelha

od jurjak » Str 03. Apr 2019 10:01:37

Jasné, že to musí byť nepríjemné, neviem kto by niečo takéto vôbec ocenil, veď to je taký problém, že potom si aj dobre rozmyslíš, či vôbec budeš kúriť!
Obrázok užívateľa
jurjak

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia