Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Energetika a zdroje energie, rekuperacia, zateplenie budov a úspory ..

Re: Ako kurit

od zahradkarvojto » Str 24. Apr 2019 7:32:18

na tomto je tiež kus pravdy, to musím povedať, ale jak som písal, je to vec do ktorej sa dá veľmi rýchlo dostať je to len o tom, prečítať si návod na obsluhu, informácie k tomu kotlu a keď ho bude mať pred sebou si to všetko lepšie bude vedieť predstaviť a hlavne bude mať možnosť si to vyskúšať ;)
Záhrada je odrazom majiteľa domu.
Obrázok užívateľa
zahradkarvojto

od mikko » Štv 25. Apr 2019 9:39:37

Dúfam teda, že máte pravdu, že to bude tak jak píšete, lebo nechcem aby som narazil na niečo z čoho budem prekvapený a nebudem vedieť čo s tým jak ďalej.
Ale tak hádam nejako to dám dokopy. Idem si to pozrieť, skúsiť nájsť či aj online sa tieto vecí dajú nájsť, aby som sa s tým oboznámil
mikko

od laluho » Pia 26. Apr 2019 11:36:06

dá sa to nájsť, len si musíš nad to sadnúť a poprezerať toho viacero, ale mne sa to podarilo nájsť, keď som to potreboval, tak myslím, že ani ty s tým nebudeš mať nejaký problém, že to nájdeš a to ti pomôže si akoby rozšíriť obzory, že bližšie informácie sa dozvieš, aj keď najideálnejšie je priamo sa o tomto baviť napríklad s predajcom, ktorý by ťa oboznámil so všetkým, čo potrebuješ vedieť
Obrázok užívateľa
laluho

od spolko » Pon 29. Apr 2019 9:01:52

mikko keď si nebudeš vedieť s niečím dať rady, tak máš možnosť sa obrátiť na technika, veď budeš mať na neho kontakt, takže nevidím nejaký dôvod na to aby si sa obával ;)
spolko

od mikko » Uto 30. Apr 2019 8:39:21

Dúfam, že tí technici budú ústretoví, že nebude problém, lebo naťahovať sa s niekým to ozaj sa mi nechce ;)
mikko

od miloh » Pon 06. Máj 2019 9:17:24

akože ľudia sú všelijakí to je pravdou, na kadejakých narazíš, ale myslím, že toto je vec, s ktorou problém mať nebudeš. Aspoň ja som nemal. Predsa len takí majú veľa skúseností, aj teoretických aj praktických čiže vedia presne čo a ako treba a oboznámia ťa s tým, uvedú ti veci na pravú mieru ;)
miloh

od Chrbak » Uto 07. Máj 2019 8:20:11

hlavne v takomto pripade by som povedal, ze tie prakticke skusenosti su velmi podstatne a preto vlastne je lepsie sa obratit na odbornikov, lebo myslim, ze ked uz ma za sebou niekto viacere montaze kotlov a taktiez aj nejake tie servisy kotlov, tak vie omnoho viacej jak niekto kto ma len teoriu nastudovanu ;)
Chrbak

od marosiakk » Str 15. Máj 2019 8:16:40

Caute, ked ste si kupili kotol, tak zapojenie ste si skusali robit samy?
Ci do takych veci ste sa ani neskusali pustat? Chceme rodicom kupit novy kotol, kedze stary, uz ma roky za sebou a uz to nie je co to bolo :|
marosiakk

od rudike » Štv 16. Máj 2019 10:14:14

snazil som sa v tom zorientovat. Zistoval som si kopu veci, avsak ked si neprisiel predtym do kontaktu s takymito vecami tak zorientovat sa s vtom tak to je na dlho.
Videl som to na sebe.
rudike

od laluho » Pia 17. Máj 2019 11:53:18

prečo by som sa púšťal do niečoho s čím nemám skúsenosti? ak si už niekedy zapájal montoval kotol a chceš to ešte raz urobiť tak dobre budiš, už asi máš dáku skúsenosť nejakú prax, ale ak si to ešte nerobil, tak prečo do toho chceš teraz ísť?
akú máš na to motiváciu??
Obrázok užívateľa
laluho

PredchádzajúciĎalší

Späť na x.) Energia a stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť