Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Okná Vekra skúsenosť

Miesto pre príspevky o produktoch, ktoré chcete prezentovať.

Re: Okná Vekra skúsenosť

od PeterL » Pia 29. Nov 2019 10:21:41

jumat píše:Predpokladám, že ste všetci z okolia Bratislavy do 60-80 km, pretože my staviame vo Vrútkach a odpovedali nám takto"Žiaľ pôsobenie našej spoločnosti je len do vzdialenosti od Bratislavy cca 60-80km.Odporúčam, aby ste sa obrátili na miestneho dodávateľa." a po mojej otázke:"Máte niekoho kto to dokáže dodať aj v oblasti Vrútok?"odpovedali "Dobrý deň.Nie nemáme." :o :?
To čo je za firma?!To čo sú za okná?! :roll: :? :?

No áno ja som z Petržalky a vlastne aj preto sme sa pre firmu rozhodovali že je v BA. Mám radšej, keď si chodím vybavovať veci osobne. No škoda že to je len do určitých km, to som ani nevedel.
PeterL

od Bert » Štv 19. Dec 2019 9:08:31

Patej píše:
Bert píše:Tak nakoniec sme sa pre nich rozhodli, spravili nám objednávku na drevené – smrekové. Rátam že začiatkom jesene ich budeme už mať.

Tak ako ste dopadli, už vám ich založili? My sme pred pár týždňami zazimovali chatu a aj sme si vyskúšali prvý krát servis od nich:-) Nejak sa mi zaseklo okno keď som chcel zavrieť, je možné že som ho predtým nejak nasilu otvoril a proste tam niečo vrzlo. No našťastie to urobili rýchlo tak som bol rád. No samozrejme som sa nepriznal, že som to asi urobil ja. No aspoň som sa poučil že treba so všetkým narábať s citom:-)

Tak hlavne že vám to urobili. My ich už máme myslím mesiac a pol. Ešte stále nám to tu vonia novotou.
Bert

od Patej » Uto 04. Feb 2020 13:38:23

Bert píše:
Patej píše:
Bert píše:Tak nakoniec sme sa pre nich rozhodli, spravili nám objednávku na drevené – smrekové. Rátam že začiatkom jesene ich budeme už mať.

Tak ako ste dopadli, už vám ich založili? My sme pred pár týždňami zazimovali chatu a aj sme si vyskúšali prvý krát servis od nich:-) Nejak sa mi zaseklo okno keď som chcel zavrieť, je možné že som ho predtým nejak nasilu otvoril a proste tam niečo vrzlo. No našťastie to urobili rýchlo tak som bol rád. No samozrejme som sa nepriznal, že som to asi urobil ja. No aspoň som sa poučil že treba so všetkým narábať s citom:-)

Tak hlavne že vám to urobili. My ich už máme myslím mesiac a pol. Ešte stále nám to tu vonia novotou.

No vidíš, tak vám to spravili dosť rýchlo. Tú voňu bude ešte chíľu cítiť. No aspoň že mi to urobili bezproblémov a rýchlo. Nechcelo sa mi vysvetlovať čo a ako:-) Ale už som fakt opatrný, už aj žena mi povedala že nemám cit, čo je dosť smutné:-)))
Patej

od Rišo40 » Uto 10. Mar 2020 9:37:32

Čaves, kúpil som staršiu chatu pri Blave. Chcem si dať porobiť nejak na jar- leto okná. Sú tam už hrozne staré drevené. Pozeral som u Vekry ich ponuku a myslím že je z čoho vyberať. Zároveň chcem aj nejaké lepšie dvere, lebo sú tam tiež úplne obyčajné. Len mám tak troška dilemu, či ísť do toho dreva alebo skôr plastu s dekorom. O peniaze ani dáko nejde. Tá chata je drevená a nejakými murovanými časťami. Nie je ani v lese je to skôr tak na konci dediny. Je tam aj možnosť celoročného bývania no len my sme si to kúpili ako chatu. Čo si myslíte?
Rišo40

od Bert » Štv 19. Mar 2020 12:16:13

Rišo40 píše:Čaves, kúpil som staršiu chatu pri Blave. Chcem si dať porobiť nejak na jar- leto okná. Sú tam už hrozne staré drevené. Pozeral som u Vekry ich ponuku a myslím že je z čoho vyberať. Zároveň chcem aj nejaké lepšie dvere, lebo sú tam tiež úplne obyčajné. Len mám tak troška dilemu, či ísť do toho dreva alebo skôr plastu s dekorom. O peniaze ani dáko nejde. Tá chata je drevená a nejakými murovanými časťami. Nie je ani v lese je to skôr tak na konci dediny. Je tam aj možnosť celoročného bývania no len my sme si to kúpili ako chatu. Čo si myslíte?

Za mňa jednoznačne drevo, či na dom alebo chatu. S tým plastom by to nebolo ono. A ako vravíš že cena nerozhoduje tak ani by som inak neriešil. Záleží potom už aké drevo by si chcel. Dub je super ale asi aj drahší. My máme smrek a tiež som spokojný. Bolo to pre nás cenovo dostupnejšie.
Bert

od Pukky » Štv 16. Apr 2020 11:08:34

@Rišo40 Pokiaľ financie nie sú problém tak súhlasím s Bertom, že drevo je naj. A havne tá kombinácia kameň a drevo. Ja mám síce len plast s dekorom ale to preto, že sme si drevo nemohli dovoliť. Nejak nám to nevychádzalo. No ale aj tak som rád za tie čo máme, aspoň to ako drevo vyzerá:-) A sú fakt dobré a to je hlavné
Pukky

od Rišo40 » Str 22. Apr 2020 14:04:34

Vďaka chlapi, nakoniec sme si so ženou k tomu sadli a budeme teda objednávať borovicové s trojsklom a s pevnými priečkami čo by sa nám na takúto stavbu páčilo. Trvalo nám to troška dlhšie kým sme sa dohodli ale nakoniec sme sa zhodli:-)
Rišo40

od Bert » Str 29. Apr 2020 11:28:13

Rišo40 píše:Vďaka chlapi, nakoniec sme si so ženou k tomu sadli a budeme teda objednávať borovicové s trojsklom a s pevnými priečkami čo by sa nám na takúto stavbu páčilo. Trvalo nám to troška dlhšie kým sme sa dohodli ale nakoniec sme sa zhodli:-)

No vidíš, viem že je to niekedy na nervy nevedieť sa rozhodnúť no hlavne že ste to nejak dali:-) Tie priečky sme my nedávali ale na niektorých domoch to vyzerá dobre. A čo tienenie, budete tiež dávať? My sme sa pre vonkajšie rolety rozhodli na poslednú chvíľu ale je to dobré, hlavne keď chceš mať poriadnu tmu v noci a k ránu keď už je tak skoro vidno. 
Bert

od Rišo40 » Štv 21. Máj 2020 11:18:00

Bert píše:
Rišo40 píše:Vďaka chlapi, nakoniec sme si so ženou k tomu sadli a budeme teda objednávať borovicové s trojsklom a s pevnými priečkami čo by sa nám na takúto stavbu páčilo. Trvalo nám to troška dlhšie kým sme sa dohodli ale nakoniec sme sa zhodli:-)

No vidíš, viem že je to niekedy na nervy nevedieť sa rozhodnúť no hlavne že ste to nejak dali:-) Tie priečky sme my nedávali ale na niektorých domoch to vyzerá dobre. A čo tienenie, budete tiež dávať? My sme sa pre vonkajšie rolety rozhodli na poslednú chvíľu ale je to dobré, hlavne keď chceš mať poriadnu tmu v noci a k ránu keď už je tak skoro vidno. 

No som rád, už máme aj komplet objednávku, takže v júni nám to založia. Dali sme tie žalúzie vonkajšie. Je dobré že si možes regulovať to svetlo a tak. A vyzeralo to dobre čo sme videli. 
Rišo40

Predchádzajúci

Späť na Reklama, prezentácia, produkt info

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť