Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

Miesto pre príspevky o produktoch, ktoré chcete prezentovať.

Re: Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

od bojaro » Pon 13. Dec 2021 9:17:52

Ado180 mňa by zaujímalo podľa čoho si sa pre nich rozhodol? Dostal si nejaký typ alebo? Lebo je toho veľa na trhu z čoho sa dá vyberať tak reku podľa akých parametrov by bolo ok sa rozhodnúť a čo treba zvažovať.
bojaro

od petros » Pon 13. Dec 2021 11:04:06

@bojaro a ty čo ešte len zvažuješ že by si si takú dal, alebo ju už máš? je pravda, že je toho veľa, ale dá sa v pohode vybrať, to si myslím, že by ti povedal hádam každý a ešte keď to človek rieši hneď pri stavbe domu aby to bolo na poriadku. no a podľa čoho vybrať, asi len podľa výkonu, a možno aj trochu podľa priestoru, ktorý na to máš vyhradený si tak myslím.
petros

od bojaro » Uto 14. Dec 2021 8:20:20

Vieš čo my sme tak začali zvažovať takéto niečo posledného pol roka možno, že by sme do toho išli. Lebo akosi aj naši známi to niektorí ospevujú a zrejme je to fakt super aj vymoženosť ak by som to tak mohol nazvať, že teda netreba vetrať a aj to, že človek ušetrí na teple. Predsa len čo aj my nakúrime, aspoň to nepôjde len tak von oknom :D
bojaro

od petros » Str 15. Dec 2021 8:11:57

jáj takto, a zase podľa mňa je fajn keď to vidíš aj takto u vašich známych, že ako to funguje, to je asi najlepšie potom taká osobná skúsenosť, že? no a podľa čoho vybrať, môžeš si aj na nete pozrieť nejaké ponuky, prípade sa teda nakontaktovať na firmu a oni nech ti poradia.
petros

od brankle » Pia 17. Dec 2021 9:35:48

@bojaro suhlasim, ono je to fajn, ked ma clovek taku moznost to aj vidiet osobne a zistit si tak informacie o tom. a zase ak vela kurite, to potom usetrite, ale nemyslim, ze to chces len kvoli tomu ci? a ti vasi znami to maju od koho nainstalovane?
brankle

od draco » Pon 20. Dec 2021 9:03:56

Bojaro podľa mňa nie je o čom, tiež máme od nich centrálnu rekuperáciu a paráda. Hlavne aj to že netreba vetrať, vieš keď som sám doma a príde žena aspoň nerobí krik, že by bol doma smrad a nevyvetrané. To sa ti pri tomto nemôže stať.
draco

od romulekus » Uto 21. Dec 2021 10:40:19

No inak to je presne pre chlapov parada, ze zeny nekricia ze nebolo vetrane, lebo pri tomto to nehrozi :D A teda podla mna je fajn aj to ze neunika von teplo, ktore si takto nakurime, pripadne este pre decka ked ide alergicka sezona to je tiez velke plus, ze ten bordel zbytocne nevpustame dnu.
Obrázok užívateľa
romulekus

od telemaniak » Pon 03. Jan 2022 9:09:04

čo sa týka voľby rekuperácie do rodinného domu, ako to máte poriešené? zvolili ste dodatočne aj nejakú klimatizáciu alebo vám to práve takáto výmena vzduchu tiež zabezpečovala? lebo teda nechceme si hneď dávať aj klímu, myslíte teda že toto bude fajn voľba ako alternatíva?
telemaniak

od draco » Uto 04. Jan 2022 10:39:26

Telemaniak vieš čo my sme napríklad rekuperáciu riešili pri stavbe, lebo sme dávali do plánov aj rozvody, tak aby to bolo na poriadku všetko keď sa to príde nahadzovať. A čo sa týka klímy, tú nemáme, neviem, nejako nepotrebujeme a ani nám nechýba a nepovedal by som, že v dome máme v lete nejako horúco.
draco

od telemaniak » Pon 10. Jan 2022 9:51:44

draco takže hovoríš že rekuperácia stačí? lebo ako v lete keď mi bude ťahať teplý vzduch, či ako to funguje? myslíš že ho bude aspoň trošku ochladzovať, dá sa to poprípade aj nejako nastaviť?
telemaniak

PredchádzajúciĎalší

Späť na Reklama, prezentácia, produkt info

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí