Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

Miesto pre príspevky o produktoch, ktoré chcete prezentovať.

Re: Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

od petros » Str 20. Okt 2021 10:19:03

@ado180 podľa mňa netreba zbytočne špekulovať ako my, sme si ju nedali hneď pri hrubej stavbe, ale teda riešili sme to dodatočne decentrálnou, veď ako aspoň niečo. ale poviem ti, že keby sa mám znova rozhodnúť, dám si tú centrálnu hneď. a to ti dajú viacerí za pravdu, čo stavajú dom a uvažujú o nej. no a jasné, že máš na výber z viacerých druhov, alebo teda tipov, čo sa týka výkonnosti.
petros

od brankle » Štv 28. Okt 2021 13:29:06

ado180 ale podla mna si si uz asi spravil nazor ze ked stavias, budes mat lepsiu tu centralnu ci nie? lebo by ma zaujimalo ci si sa uz niekam posunul, pripadne si vybral konkretny typ alebo firmu na to?
brankle

od romulekus » Str 03. Nov 2021 11:49:48

No ale tak preco spekulovat, ved nech si spravi ako sam uzna za vhodne. Niekomu je lepsie sa rozhodnut pre nu hned, iny si ju da dodatocne. To ked s tym clovek nema realne skusenosti, sa necudujem, len teda potom nie je na skodu si nechat radsej poradit, v takychto veciach ti ludia nechcu zle. Fakt je dobre ju mat, lebo aj co sa tyka vetrania napriklad v zimnych mesiacoch to ocenis :)
Obrázok užívateľa
romulekus

od petros » Uto 16. Nov 2021 10:23:34

@romulekus súhlas my sme zaváhali veru hneď pri stavbe. ale človek sa stále učí no. a vám to prináša výhody hádam celoročne a nielen v zime, kedy netreba vetrať nie?
petros

od ado180 » Str 24. Nov 2021 9:07:12

hej hej ako je mi jasne, ze pri stavbe takto ako to mam by bolo asi najlepsie poriesit centralnu ale nie, este som nejako neuvazoval o jednotlivych firmach, ze cez ktoru ist. mate nejaky tip? lebo je ich dost na trhu, ze cez ktoru sa to tak oplati riesit. najlepsie by asi bolo keby sa to daka rovno dokombinovat aj s nejakym typom vykurovania, co myslite?
ado180

Predchádzajúci

Späť na Reklama, prezentácia, produkt info

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí
 Bez hmyzu SK - žalúzie-rolety-siete proti hmyzu