Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

Miesto pre príspevky o produktoch, ktoré chcete prezentovať.

Re: Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

od romulekus » Pon 11. Jan 2021 12:51:23

vejlon píše:ďakujem ti za názor. aj som si myslel, že sa presne s týmto stretnem, že do nového domu by bola lepšia centrálna rekuperácia. ty máš v dome tiež? ak áno, mohol by si mi pls napísať, koľko Vás to zhruba vyšlo? myslím celkovo rozvody aj s jednotkou. díky.

To ti jasne ze kazdy povie, ze centralnu. Ved tu ked dobre spravia, tak pomaly ani nevidis a keby si dal decentralnu, tak ta je sice tiez uz moderna ale predsa len ti ju je vidiet. Nas to vyslo vsetko cca tych 8 - 9 000€. Len jednotka stala okolo 6 500€. Je to drahsie, to je jasne ale zase budes rad, ked si nebudes musiet pustat rano studeny vzduch zvonku a pritom sa ti bude aj v noci lepsie spat. Neveril som tomu, ze to je take citelne ale je!!!
Obrázok užívateľa
romulekus

od vejlon » Uto 12. Jan 2021 16:46:21

aj som počítal, že okolo desiny budem musieť počítať. na rekuperáciu asi žiadna dotácia nie je, čo??
Obrázok užívateľa
vejlon

od bojaro » Str 13. Jan 2021 11:26:44

Čo viem, tak ešte minulý rok dávali dotácie aj na rekuperáciu ale ako to je od Nového roku, to vôbec netuším. Snažil som sa to nájsť aj na internete ale nič som tam také nevidel na tento rok. Treba možno ešte chvíľu počkať a hlavne to pozerať na internete. Keď nejaké budú dávať, tak isto ti to nájde.
bojaro

od Sašo » Str 27. Jan 2021 13:18:44

A uz to zelena domacnostiam skoncilo? Lebo to boli dotacie aj na rekuperaciu, aj na tepelne cerpadlo. Som nevedel, ze to uz neposkytuje stat :o
Sašo

od bojaro » Pon 01. Feb 2021 11:16:16

Sašo možno to na jar bude ale teraz to asi nie je, keď som to nevedel nájsť na internete. Ono to bolo aj minulý rok tak, že na jar a na jeseň tuším sa dali tie dotácie získať. Boli kolá a keď ich vyhlásili, tak si sa musel rýchlo zaregistrovať aby si ju dostal, nebolo to také jednoduché ale niektoré firmy to robili aj za teba, takže sa to dalo. Tento rok uvidíme čo bude, keďže teraz sa rieši len korona.
bojaro

od danielek21 » Uto 02. Feb 2021 13:16:35

chlapi je to o sikovnosti, my sme v novembri davali tepelne cerpadlo a firma nam povedala, ze dotaciu si oni vybavia, ze mi budeme o 3500€ menej platit a tak aj bolo. jedine co bolo potrebne aby rozostavana stavba bola zapisana na katastri, takze to sme dali zapisat a ostatne si uz riesili sami.
danielek21

od Sašo » Pia 05. Feb 2021 13:10:47

Chapem bojaro, tak budu musiet ludia cakat a sledovat.

Danielek super, dakujeme za informaciu 8-)
Sašo

od autobusar » Štv 11. Feb 2021 10:30:28

@danielek21 to mala ale asi iba ta firma, ze? Nerobia to uplne vsetky, ktore dodavaju a montuju vetracie systemy, ci ako to je? Budem rad, ked mi to vysvetlis, lebo som v tom zmateny. Rekuperaciu do domu chceme riesit a potesilo by nas, keby sme mali nejaku zlavu.
autobusar

od danielek21 » Pia 19. Feb 2021 11:47:54

autobusar je to tak, ze nie vsetky firmy ponukaju aj takuto sluzbu. musis si to zistit, ked sa rozhodnes pre firmu, treba sa hned spytat, ci ti vedia vybavit aj dotaciu alebo to bude v tvojej vlastnej rezii. no isto je viac takych firiem, ktory to vybavuju za svojich klientov.
danielek21

od erwinio » Str 24. Feb 2021 12:48:29

chalani vcera som akurat tuto firmu pozeral na tej online vystave. presne som natrafil, ked mali oni prezentaciu a vela roznych zaujimavych veci som sa tam dozvedel. nepozeral to niekto aj z vas? mohli by sme si tu o tom popisat 8-) kedze momentalne staviam dom, tak sa ma taketo veci dost dotykaju a preto som chcel vediet, co tam budu hovorit o ich produktoch. ako vyzeraju byt fakt premakane.
erwinio

PredchádzajúciĎalší

Späť na Reklama, prezentácia, produkt info

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť