Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

Miesto pre príspevky o produktoch, ktoré chcete prezentovať.

Re: Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

od klingac » Str 18. Nov 2020 13:16:11

@hanbak my máme od nich tepelné čerpadlo. Rekuperáciu sme do domu nedávali, lebo to ešte nebolo potrebné, no už to trochu aj banujeme ale tak už je neskoro, keďže rozbiť dom si už nedám! S tepelným čerpadlom sme ale spokojní.
klingac

od hanbak » Pia 20. Nov 2020 8:23:02

Klingac tak to ste veľkú chybu spravili, že ste si rekuperáciu do domu nedali. No aspoň tepelné čerpadlo máte, ktoré Vám šetrí náklady na vykurovanie. A ktoré máte? Lebo som minule pozeral, že viaceré jednotky majú v ponuke. Rozbiť dom by si si nemusel dať, keby si sa rozhodol pre decentrálnu jednotku. To je ešte riešenie u Vás 8-)
hanbak

od lubyo » Uto 24. Nov 2020 13:55:02

Brunho poznám a dobrú skúsenosť mám s tou, ktorá je aj v názve napísaná a to je vlastne tá istá, ktorú ti tu poradil aj Hanbak 8-) Na vetraciu jednotku isto najlepšia firma!
Obrázok užívateľa
lubyo

od klingac » Uto 08. Dec 2020 9:55:32

@hanbak áno, to je jasné, že majú viacej tepelných jednotiek v ponuke. Čo by to bolo za firmu, keby mali len jedno a zákazníci by si nemali z čoho vybrať :lol: :D No nám aj tak viac menej oni vybrali a nechali sme si poradiť, keďže sa do tých jednotiek až tak nevyznáme. Poradili nám a máme teda doma tepelné čerpadlo vzduch-voda BWL-1-12l. Možno časom aspoň do nejakých miestností dáme tú decentrálnu, no teraz musíme trochu aj šetriť :D
klingac

od brunho » Str 09. Dec 2020 12:40:39

Chlapi vy ste super, este aj v znacke ste sa zhodli. Idem im rovno napisat a uvidim, co mi povedia, aky budu mat oni nazor. Dam potom vediet 8-)
Obrázok užívateľa
brunho

od hanbak » Štv 10. Dec 2020 12:49:26

Klingac to verím, človek keď postaví dom tak je finančne úplne na dne alebo teda mu to len ltt vychádza, aby všetko zaplatil a vedel potiahnúť aj réžiu domu. Však uvidíš časom. Našetríte a už vieš ktoré jednotky sú dobré, tak potom to pôjde rýchlo.
hanbak

od klingac » Pia 11. Dec 2020 11:49:09

@hanbak presne tak, už do budúcna budem vedieť aká decentrálna jednotka je dobrá a za to ti veľmi pekne ďakujem ešte raz.
klingac

od vejlon » Pia 18. Dec 2020 9:23:33

čaute, môžem sa spýtať, s čím máte lepšie skúsenosti? s decentrálnou rekuperáciou alebo radšej centrálnou? budúci rok budeme toto riešiť, nakoľko máme vytiahnuté len múry a aj strechu budeme na jar robiť. dovtedy by som si chcel takéto veci pozisťovať.
Obrázok užívateľa
vejlon

od romulekus » Pon 04. Jan 2021 12:19:17

vejlon píše:čaute, môžem sa spýtať, s čím máte lepšie skúsenosti? s decentrálnou rekuperáciou alebo radšej centrálnou? budúci rok budeme toto riešiť, nakoľko máme vytiahnuté len múry a aj strechu budeme na jar robiť. dovtedy by som si chcel takéto veci pozisťovať.

Chlape, pokial stavate novy dom, tak jednoznacne treba dat centralnu rekuperaciu. Decentralna sa vacsinou dava iba do starych domov, ktore sa rekonstruuju a nedaju sa natahat rozvody. Zbytocne by si hned do noveho domu daval len decentralnu rekuperaciu, to by bola skoda!
Obrázok užívateľa
romulekus

od vejlon » Štv 07. Jan 2021 10:19:23

ďakujem ti za názor. aj som si myslel, že sa presne s týmto stretnem, že do nového domu by bola lepšia centrálna rekuperácia. ty máš v dome tiež? ak áno, mohol by si mi pls napísať, koľko Vás to zhruba vyšlo? myslím celkovo rozvody aj s jednotkou. díky.
Obrázok užívateľa
vejlon

PredchádzajúciĎalší

Späť na Reklama, prezentácia, produkt info

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť