Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

od špeko » Str 30. Jan 2019 11:43:12

@shapper...samozrejme, ze existuje...je to velmi dobra znacka...ja na nu nedam dopustit!..ved uz aj vyssie som pisal svoj nazor, takze sa opakovat nebudem, tam si precitaj..keby si si ich vyhladal cez google, tak ti ukaze Bratislavu..tam maju taku centralu ale dobre ti napisal @dodess, ze oni predajne nemaju...
Najlepsi den na odpustanie je vcerajsok.
Obrázok užívateľa
špeko

od ewinna » Str 30. Jan 2019 14:13:17

Moja sestra so švagrom momentálne toto riešia. Majú dilemu či ísť do toho alebo nie. Musím im o tejto diskusií povedať, možno sa ľahšie rozhodnú, keď si prečítajú skúsenosti. Lebo my im v tomto nevieme poradiť :(
Príroda nie je chrám, ale dielňa a človek je v nej robotníkom
Obrázok užívateľa
ewinna

od shapper » Pia 01. Feb 2019 14:56:45

jasne, neopakuj sa, idem si to pozriet, lebo prvy krat som to akosi prehliadol :( :( uz som pochopil ich princip predaja. oni su vlastne len vyrobcovia alebo teda distributori jednotiek tej znacky a dodavaju a montuju ich ine firmy s ktorymi maju nejake obchodne vztahy, ze? teraz som uz riadne mudry, co? :lol: :lol: ked ste mi to vsetko vysvetlili :lol: :lol:
shapper

od klejro » Pia 22. Feb 2019 8:59:00

aj ti treba zatlieskať shapper, že si to pochopil?... :lol: :lol: :lol: :lol:
klejro

od bednar » Str 27. Feb 2019 10:13:52

Alliano už to vyzerá tak, že sa jar blíži a že už budú bývať len teplejšie dni. No už je aj taký dátum, že by mohlo byť príjemnejšie a hlavne slnečno. Samozrejme, že som ich kontaktoval. Hneď ako som sa rozhodol pre nich. Chcel som predsa zistiť, či tá cena platí a predsa aby sme sa podrobnejšie dohodli na všetkom. Už to mám všetko vybavené u nich.
bednar

od eduardes » Uto 05. Mar 2019 14:21:12

My sme vyberali práve medzi Wolf a Prana.
Nakoniec sme sa rozhodli pre Prana, nakoľko mala lepšie parametre.
Momentálne neľutujeme a sme veľmi spokojný.
Objednali sme si to u www.mega-sen.eu a oni to aj namontovali.
eduardes

od ado180 » Str 06. Mar 2019 10:05:50

@eduardes o tej druhej znacke som doposial nic nepocul. co je to zac? kolko vas to od nich cele vyslo?
ado180

od Trombolat12 » Pia 08. Mar 2019 9:20:14

Servuste 8-) Môžem povedať, že aj tú značku vetracieho systému, ktorú tu napísal eduardes tak trochu poznám. No z mojich skúsenosti by som do nej nešiel. Nepočul som dobré ohlasy a taktiež že so servisom to je u nich ťažšie. No nejdem nikoho o ničom presviedčať, každý sa musí rozhodnúť sám, keďže v tejto oblasti je toho dosť na výber. Osobne som ale radšej za Wolf, lebo od nich aj vetrací systém mám v dome a je s tým veľmi ľahká manipulácia a aj tichá prevádzka. Vôbec nie je nič počuť! Toť môj názor 8-) :D
„Najnepochopiteľnejšie na našom vesmíre je to, že je pochopiteľný.“ — Albert Einstein
Obrázok užívateľa
Trombolat12

od fejton » Str 27. Mar 2019 12:52:40

Zdar Trombolat12! Neda mi nesuhlasit s tebou! Tiez som pocul nejake veci, no nebudem to tu radsej rozpyplavat. Chcem sa spytat, kedy si riesil rekuperaciu? Uz ju mas dlhsie?
Obrázok užívateľa
fejton

od jumat » Pon 01. Apr 2019 8:05:40

Neviem prečo tu spomínate značku Prana, podľa toho čo som pozerala, tak majú len decentrálne jednotky nie centrálne. Ak už to chcete porovnávať tak s centrálnymi jednotkami napr.fy. Atrea alebo od fy.Elektrodesing alebo Systemair, ale je ich teraz na trhu veľmi veľa. Tie čo som spomenula sú na trhu min 20 rokov a zaoberajú sa kompaktnými jednotkami od začiatku. Mne osobne sa pozdáva Atrea je to česká firma majú vývoj a stále sa snažia vylepšovať čo sa týka účinnosti rekuperácie alebo spotreby el.na chod jednotky alebo riadenia jednotky a pod.Na Slovensku majú zmluvné firmy, ktoré to montujú a servisujú a poradia aj s návrhom čo si myslí že je dosť dôležité. Teraz ideme stavať a zvažujeme rekuperáciu, tak asi zvolím Atreu kamarát je stým veľmi spokojný.
Obrázok užívateľa
jumat

PredchádzajúciĎalší

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia