Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

od brankle » Str 14. Okt 2020 10:00:12

@litik ano, ano ich som mal na mysli. aaaa ano, riesil som s nimi rekuperaciu. ceny maju podla mna dobre. co sa tyka dotacie, tak na ich produkty sa tiez vztahuju dotacie ale oni priamo to nevybavuju. respektuju to ale musis si to sam vybavit.
brankle

od brunho » Str 21. Okt 2020 12:30:35

Neviem, ci ste to uz rozoberali ale aky je postup ak by som chcel rekuperaciu do stareho domu? Existuje firma, ktora si to pride dopredu pozriet a na zaklade toho navrhne centralne riadene vetranie?

Dik za odpoved.
Obrázok užívateľa
brunho

od lubyo » Pon 26. Okt 2020 12:51:01

Čau brunho! Niektoré firmy sú také, ktoré si to prídu dopredu obzrieť a niektoré firmy si najprv vypýtajú pôdorys a na základe toho ti navrhnú rozvody, vetraciu jednotku a potom keď im to odklepneš (súhlasíš s cenou) tak ti to prídu namontovať. Ideš aj znižovať stropy alebo kadiaľ by si chcel ťahať tie rozvody?
Obrázok užívateľa
lubyo

od brunho » Uto 27. Okt 2020 9:13:51

Rozumiem Lubino. Co sa tyka stropov, tak my rekonstruujeme taky bungalov a ideme na novo davat aj hore izolaciu, takze sa v podstate bude cely strop zhadzovat a rozmyslal som, ze podkrovim by sa mohli natahat potrebne rozvody. To by tak mohlo byt, nie? Aky mas na to nazor? Necham si samozrejme poradit.
Obrázok užívateľa
brunho

od vlcik » Pon 02. Nov 2020 9:53:34

samozrejme brunho, že to tam môže byť, to by žiadny problém nemal byť. videl som potrubia už naťahané aj v konštrukcií na sadrokartón, takže úplná pohodička 8-) čo je ale dôležitejšie nájsť firmu, ktorá ti to fakt že dobré spraví a ktorá ti dodá do domu dostatočne silnú jednotku, aby to všetko frčalo dobre a nemal si žiadny problém. na to si daj poriadny pozor!!!
Obrázok užívateľa
vlcik

od mikus » Pon 02. Nov 2020 14:00:42

vlcik píše:samozrejme brunho, že to tam môže byť, to by žiadny problém nemal byť. videl som potrubia už naťahané aj v konštrukcií na sadrokartón, takže úplná pohodička 8-) čo je ale dôležitejšie nájsť firmu, ktorá ti to fakt že dobré spraví a ktorá ti dodá do domu dostatočne silnú jednotku, aby to všetko frčalo dobre a nemal si žiadny problém. na to si daj poriadny pozor!!!

Aj my to tak máme. Keby mám fotky, tak Vám ich sem hneď pridám, no bohužiaľ všetky sa nám vymazali, keďže nám padol počítač :(
Radšej zomrieť mladý a bohatý ako starý a chudobný.
Obrázok užívateľa
mikus

od vlcik » Str 04. Nov 2020 10:15:16

jooooj, takto je veľká škoda mikus, že sa vám všetky fotky vymazali :( a to len z rekuperácie sa vám vymazali či úplne všetky? lebo to môže byť dosť veľký prúser :( :?
Obrázok užívateľa
vlcik

od lubyo » Uto 10. Nov 2020 10:04:09

Jasné Brunho, tak by to bolo úplne najideálnejšie, lebo by si to mal skryté a nemusel by si to mať v podhľadoch. Netušil som, že idete na novo aj izoláciu dávať. V tom prípade to fakt tak sprav a bude to super. A už si aj oslovil nejakú firmu pre vypracovanie cenovej ponuky? A izoláciu plánuješ tú striekanú dávať či klasickú minerálnu vatu?
Obrázok užívateľa
lubyo

od brunho » Štv 12. Nov 2020 11:33:49

Dakujem chlapi, som rad, ze ste mi to odsuhlasili a ze to nie je blbost, lebo fakt som nevedel, ci to bude mozne takto spravit. Firmu som este ziadnu neoslovil, chcel som najprv zistit, ci sa to bude dat takto spravit a teraz pojdem hladat vhodne firmy. Ak nejaku poznas, tak kludne porad, budem rad 8-) Co sa tyka izolacie, tak chcel by som tu striekanu davat.
Obrázok užívateľa
brunho

od hanbak » Uto 17. Nov 2020 10:14:10

Brunho osobne mám veľmi dobrú skúsenosť so spoločnosťou WOLF a z ich vetracími jednotkami. Je tu o nich isto už veľa toho, tak sa nebudem zbytočne rozpisovať, keďže celá téma je asi iba o nich, keďže sú už aj v názve spomenutý. My ale od nich máme vetraciu jednotku a sme spokojní, zatiaľ nebol žiadny problém, takže nemám dôvod im robiť nejaké zle meno a to vôbec nerobím reklamu ale zo skúsenosti hovorím, že majú dobre a výkonné tie jednotky.
hanbak

PredchádzajúciĎalší

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia