Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

od marosiakk » Pia 17. Dec 2021 9:42:43

deziro nemam s tym problem, to bola len taka uvaha viacmenej. velmi zvazujem, ze by som isiel do toho vonkajsieho tienenia, tak ma napada vela otazok ohladne toho a medzi nimi aj toto mi prebehlo hlavou. ale akoze nie je problem ist do toho priznaneho, vsak to sa da spravit tiez tak, ze to na oko vyzera dobre a da sa to zladit s tym tienenim samotnym. okej, diky, toto som presne potreboval, aby mi niekto narovinu napisal nejaku firmu, s ktorou ma skusenost a pozna ju. potom ma clovek taku vacsiu istotu, ked to pozera, ze je to v poriadku, kvalitne a tak dalej.
marosiakk

Re: Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

od pinokio » Str 12. Jan 2022 11:48:17

balazz este mi napadla taka vec, tak ti idem rovno pisat. neviem, ci to je pre teba podstatne pri rozhodovani alebo nie, ale potom sa sleduje napriklad to, aky je nabal toho tienenia. rozumej vlastne, ze aky velky ten kastlik bude musiet byt. lebo to tienenie sa tam nejak roluje alebo sklada, alebo ako to spravne nazvat a tiez to vyzaduje nejaky priestor.
Obrázok užívateľa
pinokio

Predchádzajúci

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí
 Bez hmyzu SK - žalúzie-rolety-siete proti hmyzu