Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Čo na okná? - Rolety, alebo žalúzie?

od ermino » Štv 29. Okt 2020 11:55:58

presne tak ako napisal @lubyo to odporucam riesit. no myslim, ze v dnesnej dobe to uz vsetci tak riesia, ze si daju do viacerych firiem nacenit aj jedno aj druhe a potom vyberaju aj na zaklade ceny. v tomto si predsa nemusime klamat!
Obrázok užívateľa
ermino

od pederman » Pia 30. Okt 2020 8:39:01

Lubyo!
Vidíš, to je dobrý nápad! Najprv som rozmýšľal, že si dám len žalúzie ale máš dobrú pripomienku, že keď si dám aj rolety naceniť, tak budem vedieť aký je medzi nimi rozdiel. Tak to spravím, aby som si to vedel porovnať. A viete mi tu niekto poradiť aj dobrú predajňu? Najlepšie by bolo v Nitrianskom kraji. Díky!
„Hlúpy človek sa učí na vlastných chybách, múdry človek sa učí na chybách druhých.“
Obrázok užívateľa
pederman

od vlcik » Pon 02. Nov 2020 9:56:41

servus pederman! v Nitre sú až dve predajne, ktoré predávajú tieniacu techniku značky Isotra, čo je podľa mňa špička na trhu. jedna predajňa sa volá Profimont a druhá Markat s.r.o. poradil by som ti ich a hlavne tú značku, lebo je to kvalita!!! my máme od nich taktiež vonkajšie žalúzie, už to je niekoľko rokov a sú perfektné 8-)
Obrázok užívateľa
vlcik

od pederman » Uto 03. Nov 2020 13:24:54

Vlcik!
Vďaka, idem pozrieť kde presne sa tie predajne nachádzajú a možno poobede sa tam aj zastavím, keď pôjdem z roboty.
„Hlúpy človek sa učí na vlastných chybách, múdry človek sa učí na chybách druhých.“
Obrázok užívateľa
pederman

od lubyo » Uto 10. Nov 2020 10:08:20

Chlapi som rád, že so mnou súhlasíte 8-) :Up:

Pederman keďže vidím, že ti tu už firmu poradili, tak sa nebudem zbytočne opakovať, lebo ja by som ti tiež poradil výrobcu toho, ktorého ti poradil vlcik. A už oni na stránke majú vypísaných predajcov, ktorý poskytujú ich produkty a riešia objednávky, atď. No na záver sa ťa spýtam, či si to s nimi už aj riešil, hm?
Obrázok užívateľa
lubyo

od hanbak » Uto 17. Nov 2020 10:10:02

Chlapi neviem, či to tu je niekde spomenuté, lebo je tu toho strašne veľa a musel by som to minimálne hodinu a možno aj viac čítať, na čo čas nemám, no zaujímalo by ma, či majú niekde aj showroom? Dá sa niekde vidieť ich produkty?
hanbak

od klingac » Str 18. Nov 2020 13:13:54

@hanbak konkrétne firma Isotra nemá showroom, keďže oni sú výrobný závod ale majú po celom Slovensku svojich predajcov. Tu ich máš všetkých vypísaných: https://www.isotra.sk/siet-predajcov-isotra-partner. Podľa typu tienenie a mesta si pozri, ktorá predajňa predáva ich tienenie a choď tam. A už priamo u predajcu vieš spraviť objednávku aj všetko čo je k tomu potrebné.
klingac

od hanbak » Pia 20. Nov 2020 8:20:31

Diky klingac, idem si pozriet najblizsiu predajnu a zastavim sa tam cez den ak to teda bude niekde pobliz.
hanbak

od pederman » Pon 23. Nov 2020 10:33:43

Lubyo!
Sorry, že odpisujem až teraz, no skôr som akosi nemal čas, keď som riešil prácu, do toho dom a zastavil som sa vždy až večer a to tým štýlom, že som padol do postele a spal som. Ale hneď ti napíšem, že som zašiel do jednej firmy, dal som si naceniť rolety aj žalúzie a podľa ceny som sa rozhodol pre rolety, boli o niečo lacnejšie ale fakt iba o minimum. Tento alebo budúci týždeň by si to mali prísť zamerať a už potom ich dajú do výroby. Montovať budeme ale až budúci rok. S manželkou sme sa dohodli, že to bude náš vianočný darček :lol:
Obrázok užívateľa
pederman

od lubyo » Uto 24. Nov 2020 13:52:11

V pohode Pederman, aj keby si mi to ešte neskôr napísal, tak sa nič nedeje, chápem, že ľudia majú toho veľa. Super, že si sa rozhodol a že si sa pohol ďalej :Up: A v ktorej predajni si bol?
Obrázok užívateľa
lubyo

PredchádzajúciĎalší

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia