Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

Vnútorné vybavenie, povrchové úpravy, podlahy, interier ..

Re: Vetracie systemy Wolf - skusenosti?

od frazzo » Pia 28. Jún 2019 8:58:51

To je pravda @mojoho. Vies si to teda dobre zariadit:D:D Mne to neda v sobotu doobeda lezat ked vidim, kolko prace mam a ze cez tyzden skoro nic nestiham, kedze byvam dlhsie v praci. Ale tak kazdemu vyhovuje nieco ine. Aha, vy mate tu silnejsiu. A co spokojni? Dobre fakci?:):)
frazzo

od mojoho » Štv 04. Júl 2019 14:58:04

Noo, ja zase aj cez tyzden dost toho robim okolo domu, tak aspon niektoru sobotu si oddychnem a dlhsie porobim :D :) Samozrejme, super ide, dobre sme vybrali 8-) ;) :)
Obrázok užívateľa
mojoho

od fejton » Uto 09. Júl 2019 10:56:46

Zdar Trombolat12! Nic sa nestalo, ani ja sem nechodim casto, takze bud v klude. No pekne, tak ty mi uz budes vediet povedat, v com vidis pozitiva, ze mate rekuperaciu, hm? A este som sa ta chcel spytat, aku znacku mate ale uz mi to asi aj doslo, ked v nazve je Wolf, tak asi od nich, ze? Nemylim sa?
Obrázok užívateľa
fejton

od Trombolat12 » Pon 09. Sep 2019 9:52:33

No ale teraz som to už asi trochu prehnal, že som tu nebol dva mesiace, normálne sa hanbím. Sorry Fejton, ale chodím večer domov z roboty a to som rád, že som z rodinou a vôbec ma ani len nenapadne ísť sem. Dnes mám trochu volnejšie, tak preto som si to tu zapol a pozerám, že zase na moju odpoveď musíš tak dlho čakať. Tak hlavné pozitívum je to, že sa nám neustále vymieňa vzduch a my pritom nič nemusíme robiť. Tie iné menšie pozitíva ti tu ani nebudem spomínať, lebo tie nie sú až tak podstatné. A áno, máme od nich vetrací systém, dobre ti to došlo :lol: :Up:
„Najnepochopiteľnejšie na našom vesmíre je to, že je pochopiteľný.“ — Albert Einstein
Obrázok užívateľa
Trombolat12

od fejton » Pia 13. Sep 2019 8:21:07

V pohode, nic si z toho nerob! Medzi casom som si uz aj od inych ludi zistil, ktore vetracie systemy su dobre. No samozrejme som rad, ze si napisal. Nejake fotky by sa nenasli? Rad by som videl, ako to vyzera a kde to mas umiestnene a ako velke to cca je. Dik!
Obrázok užívateľa
fejton

od lusindool » Pon 16. Sep 2019 11:13:55

Ľudia nebudte takí "blbí" akí sme boli my a do nášho terajšieho domu sme nič takéto nedali a teraz to ľutujeme. Našťastie sme sa aj tak rozhodli, že budúci rok začneme stavať menší bungalow, keďže táto veľká opacha nám je už zbytočná. Už sa teším na to, ako tam budem mať vetrací systém. Ešte síce neviem, po akej značke siahneme ale isto pozriem aj túto. Celkom ma zaujala :)
lusindool

od Dammo » Pia 20. Sep 2019 9:07:44

Lucka ty si aká úprimná :lol: No na jednej strane to je aj dobré, že si sem napísala, akú chybu ste spravili. My vetrací systém máme a preto sa mi machruje :lol: Ale niee, už v dnešnej dobe by som si to nevedel predstaviť. Fakt tá rekuperácia veľmi pomôže!
Dammo

Predchádzajúci

Späť na ...) Vybavenie stavby, doplnkové konštrukcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia