Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

rada - strecha

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: rada - strecha

od romulekus » Uto 21. Dec 2021 10:49:33

Vyuzil pri vybere strechy niekto z vas aj moznost vizualizacie od firmy? Ze ste sa rozhodovali medzi viacerymi variantmi a prave toto vam pomohlo, ze co zvolit?
Obrázok užívateľa
romulekus

od draco » Uto 04. Jan 2022 10:42:56

Romulekus my sme si dali spraviť, presne pre to, lebo sme sa nevedeli rozhodnúť ale nie že na farbe ale typovo sa nám pozdávali rôzne tak to bolo najlepšie dať spraviť a nech to aj firma posúdi. Ty zvažuješ, či si ju dať spraviť alebo nie, či prečo?
draco

od petros » Pia 21. Jan 2022 11:14:22

@romulekus pokiaľ je možnosť, oplatí sa si ju dať spraviť. budeš mať aspoň prehľad a budeš vidieť ako to vyzerá. prípadne si keď tak dať spraviť aj cenovú ponuku podľa konkrétneho typu strešnej krytiny aj to vie celkom zamiešať karty ako sa hovorí.
petros

od telemaniak » Štv 27. Jan 2022 9:22:23

tak podľa mňa je dôležité aj to aký sklon má tvoja strecha, lebo ako je jasné, že nie všetky strešné krytiny sú na všetky typy striech, tak asi to by bolo ok zistiť. vieš čo ti chcem povedať, že ak máš šikmú strechu, asi si na ňu nedáš plech, či?
telemaniak

od petros » Uto 01. Feb 2022 11:38:54

@telemaniak tak sú všelijakí experti, ktorí by si možno dali aj na šikminu plech. skôr dať takú krytinu, ktorá sa nielen že hodí ale je aj vhodná na všetky typy šikmých striech. veď ako to je najmenej si pozisťovať informácie čo aj odborníci odporúčajú.
petros

od liwio » Uto 15. Feb 2022 11:45:16

a teraz v tejto dobe sa este niekto rozhodne davat plech? lebo z toho pohladu kvality, no co ja viem, to uz ked tak skridlu nie?
Obrázok užívateľa
liwio

od telemaniak » Str 16. Feb 2022 8:43:05

liwio ale hej rozhodujú sa ľudia aj pre takýto typ strechy, veď zase cenovo keď si to porovnáš to nemá veľké rozdiely, plus možno je to pre niektorých ok, že tie plechy už teraz vyzerajú aj ako škridle. osobne by som to ale nechcel, podľa mňa sa kvalita škridle nedá porovnávať.
telemaniak

od liwio » Str 23. Feb 2022 9:53:24

telemaniak no ved o to mi ide, ze ked sa to porovna tak povedzme vychadza to priblizne rovnako plus prave preto by som si asi vybral nieco kvalitnejsie. ty mas dom na ktorom mas ako stresnu krytinu skridlu? lebo ak hej mohol by si poradil, koho oslovit. lebo najprv si chcem dat spravit kalkulacie podla typov a podla toho by som sa rozhodol.
Obrázok užívateľa
liwio

od vjt000 » Str 02. Mar 2022 8:31:08

Liwio tiez je to aj o preferenciach, niekto je presvedceny ze taka strecha je ok, iny si zase mysli nieco ine. Ale tak treba brat do uvahy kvalitu, zivotnost, mozno nejake tie podmienky ohladom udrzby a ked chces tak aj cenu. My ked sme stavali a teda sme sa dopracovali ku strechce tak sme vyberali z Tondachu a som rad. No a co si pisal, tak ako spravne uvazujes ohladom tej kalkulacie, lebo to si vies potom na zaklade toho aj vybrat najlepsie podla tvojich moznosti.
Obrázok užívateľa
vjt000

od telemaniak » Pon 07. Mar 2022 10:26:53

@liwio hej hej mám škridlu. ako u mňa nebolo o čom ale aj tak som si pre istotu nechal poradiť, plus vypracovať vizualizáciu aj máme tiež tú čo spomenul vjt000. je ale na tebe aké prevedenie samozrejme aj čo sa týka farebnosti a ostatného doplnkového sortimentu by si vybral. takže rozumne uvažuješ aj čo sa týka kalkulácie, môžeš si dať potom viac návrhov spraviť.
telemaniak

PredchádzajúciĎalší

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí