Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Výmena dverí v byte

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Výmena dverí v byte

od lelula22 » Str 17. Feb 2021 11:00:32

@vejlon nieco taketo sa mi velmi paci. mam to fotku len z internetu a rada by som vedela, kto take dvere vyraba, lebo su fakt nadherne a hlavne by ma aj cena zaujimalo, kolko taketo dvere cca stoja. ak vies poradit, budem rada ;)
Prílohy
Skriny_2021-02-17_095904.png
lelula22

od klavirnika » Pon 22. Feb 2021 10:38:13

ano, ano autobusar, poprosim ta :) dufam, ze s nou budes cim skor, aby som vedela, kolko si za take dvere pytaju. dakujem ti veeeeelmi ;)
Obrázok užívateľa
klavirnika

od autobusar » Str 24. Feb 2021 10:21:46

@klavirnika slubujem, ze budem vsetko robit preto, aby som ti to cim skor zistil. Len s tetou som nebol, lebo su v karantene a planujem jej zavolat, len tiez som este na to nemal cas, kedze som ine veci surnejsie musel riesit. Inak na nejakej stranke si to nevies zistit, kolko take dvere stoja? Nemaju nikde uverejneny cennik??
autobusar

od jodik » Štv 04. Mar 2021 9:51:18

a to čo potrebujete zistiť? lebo niekedy jednoduchšie máte napísať priamo predajcovi dverí a on Vám presne vypočíta cenu na dvere o ktoré máte záujem. my sme to tak tiež spravili a dokonca viem, že aj teraz počas lockdownu tieto všetky firmy takto fungujú, takže nie je žiadny problém s tým. treba im len zavolať alebo napísať.
jodik

od kardior » Pon 15. Mar 2021 13:46:24

jodik píše:a to čo potrebujete zistiť? lebo niekedy jednoduchšie máte napísať priamo predajcovi dverí a on Vám presne vypočíta cenu na dvere o ktoré máte záujem. my sme to tak tiež spravili a dokonca viem, že aj teraz počas lockdownu tieto všetky firmy takto fungujú, takže nie je žiadny problém s tým. treba im len zavolať alebo napísať.

to je svata pravda, len teraz ktovie ako robia a ci vobec robia, lebo stretol som sa uz aj s takymi, ktory nechali zatvorene lebo povedali, ze sa im to neoplati mat otvorene. a potom su ludia dodatocne odkazani na taketo fora alebo na inych predajcov.
kardior

od benrix » Uto 23. Mar 2021 10:55:22

treba si zavolat a zistit u kazdeho predajcu, ci funguju, ako funguju a oni vam uz povedia. tak je to najlepsie, lebo tu len tapate, ci ano, ci nie a rychlejsie to budete mat zistene, ked zodvihnete telefon a zavolate. my tak vsetko teraz riesime a na podiv dost vela sme vybavili aj pocas lockdownu. a viem, ze Sapeli prostrednictvom e-mailu a telefonu vybavuju svojich zakaznikov, takze tam by problem nemal byt.
Obrázok užívateľa
benrix

od jodik » Štv 08. Apr 2021 11:37:25

tak ako napísal benrix, treba si to zistiť, netreba sa hanbiť. treba zdvihnúť telefón a zavolať. my sme nemali ani počas lockdownu problém pozháňať veci, ktoré sme potrebovali. so všetkými sa dalo dohodnúť. aaa snáď už od budúceho týždňa otvoria aspoň niečo a bude to znovu lepšie.
jodik

od jankajanka22 » Pon 12. Apr 2021 9:46:40

Napisem vam, ze Sapeli normalne funguju cez e-mail a telefonicku komunikaciu. Akurat minuly tyzden som s nimi riesila jedny dvere a uplne na vsetkom sme sa dohodli aj po telefone. A vsade hovoria, ze od buduceho tyzdna by malo byt uvolnovanie, tak snad taketo predajne otvoria, ved tam respirator netreba vobec davat dole :) Takze uz sa zase bude lepsie nakupovat a vyberat :) ;)
Svoju rodinu si nevyberáte. Tá je Božím darom pre vás, rovnako tak ako ste vy pre ňu.
Obrázok užívateľa
jankajanka22

od benrix » Pia 16. Apr 2021 9:15:06

a uz od pondelka nebude ziadny problem, nakolko sa uz vsetky obchody, predajne otvaraju, uz si budeme moct ist konecne ako ludia pokupovat co potrebujeme :D 8-)
Obrázok užívateľa
benrix

od korytnak12 » Pon 19. Apr 2021 10:45:59

joj ani nehovor benrix, tak sa teším, že konečne budem môcť normálne ísť do obchodu a nie sa každému doprosovať. akurát to aj dobre vyšlo, lebo chceme vymeniť zopár dverí v dome (čo sme na začiatku chceli šetriť) a teraz nás to dobehlo, keďže po troch rokoch vyzerajú ako keby ich už máme 20 rokov, jedna veľká hrôza :? tiež chceme ísť do Sapeli, lebo sme na nich počuli samé dobré veci, tak som zvedaví, ako pobeháme ;) dám potom vedieť.
korytnak12

PredchádzajúciĎalší

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia