Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Roben vs. Tondach

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Roben vs. Tondach

od fejton » Str 27. Mar 2019 12:50:27

Zdar ludia! Medzi tymito dvomi znackami sme sa rozhodovali aj my. Ako zakladatel temy napisal, tak rozdiely medzi nimi nejake su a preto si to treba poriadne premysliet, pre ktoru sa rozhodnete. Mne to tiez dlhsie trvalo, pokial som sa rozhodol, lebo jedny tvrdili to, druhy zase ono a potom si vyberte. Ved viete ako to chodi! No my sme napokon zvolili Tondach, lebo predsa len na tu som dostal viacej pozitivnych ohlasov. Ako tu uz bolo napisane, poskytuju viacej rokov zaruku, je lahsia a dovolim si tvrdit, ze aj kvalitnejsia o nieco. No ale zase o to aj o cosi drahsia. A este sme si ju zvolili preto, lebo poskytuju lepsie povrchove upravy!
Obrázok užívateľa
fejton

od vladarko » Štv 11. Apr 2019 11:59:29

dinotom píše:zdravim, ale tam uz urcitu dobu nevyrabaju skridlu a bolo to tam iba ako sklad, nie? aspon tak mi vravel kamarat naposledy, ked som sa ho pytal ako to tam vyzera. my ked sme stavali dom, tak sme si tam boli vyberat a bolo to tam super. no teraz ze to uz ani pravda nie je. ale tak dolezite je to, ze skridle od nich nadalej ostavaju a ze sa daju objednat a kupit v roznych stavebninach.

presne tak ako si napísal, posledné roky tam bol iba sklad a teraz tam ani ten už nie je. no tie stavebniny, ktoré boli tiež v areáli ešte stále fungujú, takže ľudia aj tak nemajú problém si zakúpiť od nich škridlu.
vladarko

od reminderko » Štv 02. Máj 2019 12:36:15

Mna by zaujimalo, aky je rozdiel medzi skridlami od jednej a od druhej firmy?.. Vie mi niekto vysvetlit?...
reminderko

od alanuska55 » Pia 14. Jún 2019 9:35:45

reminderko nie som ziadny odbornik, takze mozno ti napisem blbost ale podla mna sa budu trochu lisit v kvalite ale nic ine. su to konkurecne firmy, takze sa predbiehaju a snazia sa dostat co najviac zakaznikov na svoju stranu. z odborneho hladiska aka je kvalita jednej a druhej skridle, to ti neviem povedat. no my mame skridlu Sambu 11 glazurovu od tej druhej spolocnosti.
Obrázok užívateľa
alanuska55

od reminderko » Str 10. Júl 2019 12:53:51

To som aj vedel, ze su to konkurecne firmy... Skoda, ze mi tu nikto nevie poriadne zodpovedat na moju otazku... A vy ste sa preco rozhodli prave pre tu od Tondachu?...
reminderko

od dudko » Uto 10. Sep 2019 13:36:59

Reminderko my sme si strešnú krytinu od nich vybrali práve kvôli tomu, že ich škridle sa vyrábajú len z hliny a vody, ktoré sú pri teplote 1000°C za prístupu vzduchu vypálené na vysoko odolnú krytinu do akéhokoľvek počasia. A ešte preto, lebo poskytujú na všetky strešné systémy až 33 ročnú záruku. A samozrejme, že ich strešná krytina vyzerá aj dobre a elegantne. My sme pri výbere mali hneď jasno!
„Manželstvo je obdobie ľudskej existencie, keď je žena šťastná a muž ženatý.“ :D :D
Obrázok užívateľa
dudko

Predchádzajúci

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia