Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY ESHOP STAVBY
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Nízkoenergetický dom

Základy, nosná konštrukcia, priecky, otvory, strecha ..

Re: Nízkoenergetický dom

od jokoko » Uto 26. Okt 2021 13:39:56

Aktivna bude mat isto k dispozicii viacero fukcii ako ohrev alebo chladenie. No je to skor otazka na niekoho kto presne taku ako chcete ma
jokoko

od mecho » Štv 28. Okt 2021 19:12:00

to asi hej, preto ma nazov aj aktivna, no zaujimalo by ma napriklad este, ci sa aj tie aktivne v niecom lisia a medzi akymi znamckami sa tak najviac rozhodujete, kedze ich je na trhu za mna viac nez dost
mecho

od dmarod » Pon 08. Nov 2021 15:49:14

Mecho moj pohlad je, ze sa lisia v kvalite, tiez aj v cene a vlastne ono pri tychto veciach ide hlavne aj o to aby si sa mohol na firmu obratit keby nieco. Ze vlastne vies, kto ti urobi servis, kto ti jednotku namontuje. Aby si mal moznost sa na niekoho obratit proste.
To je taky zaklad by som povedal. Lebo kupit jednotku a potom zhanat niekoho na montaz, to je utopia.
dmarod

od mecho » Str 10. Nov 2021 14:53:09

v tom som jasno nemal, ci maju aj ine fukcie. hej ved nad tym premyslam, na koho sa obratit, kto by mi aj poradil, priamo ktora jednotka bude najlepsia. firma si k tomu asi pyta aj projekt, ci?
mecho

od kariho » Štv 11. Nov 2021 12:11:45

mecho tak jasne, ze potrebuju mat informovacie o stavbe o tom, kolko izieb, aka plocha ako poriesena dispozicia aby vedeli navrhnut vhodne riesenie aj rozmiestnenia rozvodov do jednotlivych miestnosti aj vsetko okolo toho, to je prirodzena vec, bez toho keby ti chcel niekto radit tak by som sa mal na pozore ;-)
kariho

od adamcoo2 » Str 17. Nov 2021 10:47:47

ako je to so zárukou na rekuperácie? klasika dva roky? či ako to býva? zaujímali by ma osobné skúsenosti :)
adamcoo2

od filhipo » Pon 22. Nov 2021 14:37:05

Adamcoo, co som pozeral, tak velmi zalezi od typu, od toho aku jednotku si das, na rozne znacky, typy su aj rozne zaruky. To si vies pozriet, vopred zistit od predajcu, cize budes vediet presne na com si :-)
filhipo

Predchádzajúci

Späť na c.) Hrubá stavba

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Naši partneri a priatelia - web links
 Urbár Podhradie - Webové stránky urbáru v Podhradí
 Bez hmyzu SK - žalúzie-rolety-siete proti hmyzu