Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Ako kurit

Odoslať odpoveď


Táto otázka je prostriedkom na zabránenie automatických pokusov spambotov.
Smajlíky
:Up: :down: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :construct: :stop: :egmh: :wrahhh: :aaaa:
BBCode je OFF
Smajlíky sú POVOLENÉ
Prehľad témy
   

Zväčšiť náhľad Prehľad témy: Ako kurit

Re: Ako kurit

od bakso » Uto 22. Jan 2019 12:41:06

Laluho keď toto sú veci asi na ktoré prichádzame až časom, že až s vekom prichádzame na to, čo je dôležité, aby sme nedoplatili na naše rozhodnutia ;)

Re: Ako kurit

od laluho » Pon 21. Jan 2019 9:59:32

bakso správne si podotkol, že kto by nechcel ušetriť, ale pri dome neviem to by som nemal dnes odvahu už ani ja, kedysi keď som bol mladší tak možno hej, by som aj kotol vyberal len podľa ceny, ale dnes si uvedomujem aké je dôležité mať kvalitu ;)

Re: Ako kurit

od typek » Pia 18. Jan 2019 7:46:35

Vidis, ale presne si to vystihol, ze takto si to neuvedomuje, tu dolezitost toho, ale ked pride zima, ked je potrebne zakurit aby doma nezamrzla, tak vtedy jej zacnu dochadzat suvislosti, ze preco nad tym kurenim sme travili tolko casu. Preco sme tolko energie venovali vyberu kotla, ze to nie je len tak jak by si bola myslela ;)

Re: Ako kurit

od bakso » Štv 17. Jan 2019 19:24:49

Keby si toto povedal pred nejakou ženou, napríklad pred mojou tak by ťa hneď vyviedla z omylu, hneď by ti povedala, že nábytok tiež je dôležitý, lebo to je vec, ktorú máš dennodenne na očiach, kotol nemáš. Ale keď je v lete jej pekne teplúčko doma, že nemusí chodiť naobliekaná, tak vtedy si uvedomí aký je podstatný výber správneho kotla a samotného kúrenia ;)

Re: Ako kurit

od typek » Str 16. Jan 2019 10:09:51

Priestor na setrenie je pri vybere nabytku a takychto povedal by som, ze menej podstatnych veci, lebo na nich byvanie nestoji a nepada :)

Re: Ako kurit

od bakso » Uto 15. Jan 2019 9:46:53

Akože nemyslel som to provokačne ani nič také, len mi to tak prišlo, aj keď rozumiem, že asi chceš dáke peniaze ušetriť, kto by v dnešnej dobe nechcel, keď každá koruna je dobrá, lenže toto nie je priestor na šetrenie.
Kúrenie je vec, do ktorej je investovať proste potrebné!

Re: Ako kurit

od Chrbak » Pon 14. Jan 2019 11:25:25

mikko píše:Takže je najlepšie všetko naraz a zaraz o kúpiť, aby mi nič nechýbalo, nech by sa tá cena akokoľvek pohybovala hej?
Nie je to o tom, že by som mal nejako chuť si život komplikovať, to vôbec nie. Len ma to zaujímalo, že z pohľadu cien jak by to bolo


je to tak vhodne, pretoze to vyriesis naraz, nebudes musiet niekam dalej chodit, porovnavat si, pre teba by mal byt klucovy najskor vyber kotla a potom nasledne dokupit k tomu kotlu vsetko co k zapojeniu treba.
Tie ceny uz potom nie su nejako rozdielne. Aspon co viem, co som pozeral.
Takze tam nemusis nejako si to sledovat, hlavne aby si mal v zapojeni vsetko!

Re: Ako kurit

od mikko » Pia 11. Jan 2019 10:17:53

Takže je najlepšie všetko naraz a zaraz o kúpiť, aby mi nič nechýbalo, nech by sa tá cena akokoľvek pohybovala hej?
Nie je to o tom, že by som mal nejako chuť si život komplikovať, to vôbec nie. Len ma to zaujímalo, že z pohľadu cien jak by to bolo

Re: Ako kurit

od bakso » Štv 10. Jan 2019 12:45:27

Ty si rád komplikuješ život alebo ako mám tomu rozumieť? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Ako kurit

od vaqil » Str 09. Jan 2019 9:21:30

nie.. to keby si riešil od niekoho iného, myslím to príslušenstvo tak myslím, že by si si veci len zbytočne skomplikoval.. lebo by si musieť riešiť čo bude sedieť, nebude, aké sú ceny, porovnávať si to.. a myslím, že tie rozdiely cenové v tomto nebudú až také rapídne, že by ti to nejako výber ovplyvnilo.. pri kotloch áno to je iná kapitola.. ale pri príslušenstve si nemyslím..

Hore