Stavba od A po Z
Vaša stavba v detailoch..
FÓRUM PROJEKT STAVBY WEB MARKETING A REKLAMA
HOME SPRÁVY, AKTUALITY, TÉMY DISKUSNÉ FÓRUM STAVEBNÝ LEXIKÓN INZERCIA KONTAKTY

Zaujimave riesenie dveri

Farby, materiály, usporiadanie a nábytok ..

Re: Zaujimave riesenie dveri

od balazz » Pia 29. Sep 2017 11:15:00

takéto klasické dvere kúpiš hoc kde..myslel som, že keď píšem do takejto témy, budeš chcieť niečo originálnejšie..my máme také podobné, len máme kombináciu aj so sklom..
Obrázok užívateľa
balazz

od puala » Str 04. Okt 2017 8:12:10

saratica. praveze som rozmyslala, ze by som isla aj do nejakej inej farby ale zase na druhej strane som si povedala, ze hneda je klasika. tak ani sama neviem, co spravit:-/ samozrejme, chcem kvalitu! doteraz som tam mala nekvalitne dvere a chcem ich uz konecne vymenit za poriadnu kvalitu.
balazz. napisala som preto, lebo inu temu som tu nenasla a novu som zakladat nechcela. tak preto, vies?
Obrázok užívateľa
puala

od jume » Štv 05. Okt 2017 14:52:52

@puala my taketo podobne dvere v dome mame a brali sme ich od firmy Sapeli..predtym, ako sme sa rozhodli sme pobehali viacej predajni, v ktorych predavaju dvere ale u nich sa nam najviac pacil vyber a aj ochota predavajucich nam poradit...a hlavne bolo na nich vidno, ze su kvalitne..
V záhrade si najviac oddýchnem.
jume

od balazz » Uto 10. Okt 2017 16:09:34

v tom prípade považujem môj komentár za nepodstatný..nevedel som, že iná téma ohľadom dverí tu nie je...ja som sem išiel kuknúť, keďže zaujímavé dvere doma mám a že reku niekomu pomôžem a ty len takéto klasiky zháňaš, ma to zaskočilo:-/..ale ak budeš potrebovať, tak aj ohľadom takých ti viem poradiť:-)
Obrázok užívateľa
balazz

od brandys » Pon 16. Okt 2017 11:23:46

Mozno to bude trochu od veci od toho co tu rozoberate ale predsa len to skusim, ved dvere ako dvere nie. Zhaname teraz so zenou nove bezpecnostne dvere, tie nase uz maju nejake tie roky za sebou a uz sa nam ani dizajnovo nepacia. Viete mi aj s tymto poradit?
Obrázok užívateľa
brandys

od jume » Uto 17. Okt 2017 8:36:39

@brandys nie je to az tak od veci, ved rozoberame tu dvere a ci uz klasicke interierove alebo bezpecnostne exterierove to je jedno, poradime aj tebe...osobne som tiez riesil bezpecnostne exterierove dvere, tak ti budem vediet poradit..v com presne potrebujes poradit?
jume

od brandys » Štv 19. Okt 2017 8:30:26

jume tak najpodstatnejsia je asi firma, ktoru by si odporucil. My sme s tymi nasimi starymi nemali nikdy ziaden problem ale ta firma kde sme ich kupili pred par rokmi zanikla takze musime ako keby zacinat uplne na novo.
Obrázok užívateľa
brandys

od jume » Pon 23. Okt 2017 11:33:58

@brandys och tak to zamrzi, ked firma zanikne s ktorou ste mali fajn skusenosti...no my mame dvere Sapeli a taktiez nam vyhovuju..asi si pocul o tejto znacke, oni su uz dlhsie na trhu...ak mas este nejake otazky tak sa kludne pytaj...poradim aj v inych veciach ;)..a preco ich vlastne chces vymenit?..sa vam nejako poskodili?...
jume

od brandys » Uto 24. Okt 2017 6:54:27

@jume tak teraz uz nema nikto istotu, ze mu podnikanie vydrzi, preto som ja nikdy nemal odvahu do niecoho takeho ist. fu, vies co asi pocul ale fakt len tak okrajovo, nikdy som asi nevidel ziadne dvere od nich nazivo. maju predajnu aj v Trnave? ved som pisal, ze uz maju svoje roky a aj zena vymysla, ze su uz nemoderne a nepacia sa jej.
Obrázok užívateľa
brandys

od jume » Uto 24. Okt 2017 14:09:42

@brandys a chcel si mat svoju nejaku firmu niekedy?...v Trnave nie, jedine v Bratislave a v inych mestach maju predajcov, ktory predavaju dvere tejto znacky...no som to musel nejako prehliadnut, sorry...
jume

PredchádzajúciĎalší

Späť na u.) Interiér, dizajn, zariadenie stavby

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť